vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ASUS ZenPad 10 TriCover (Z300C/Z300CG/Z300CL) černá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
703 Kč s DPH

581 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 90XB015P-BSL3L0
Výrobce: ASUS
Váha: 0,35
Záruka: 24 měsíců
ASUS ZenPad 10 TriCover (Z300C/Z300CG/Z300CL) černá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ochranný kryt a stojan pro váš ZenPad 10

Kryt TriCover je charakteristický skládacím provedením, které udrží váš ZenPad v ideální poloze pro sledování videa nebo psaní na obrazovce.
Horní kryt a vnitřní část z odolného polyuretanu chrání váš ZenPad i jeho displej před přírodními živly, prachem a poškrábáním.
Texturovaný zadní kryt je k dispozici ve třech barevných provedeních, prostřednictvím kterých budete moci vyjádřit svůj osobní styl.
Kryt TriCover měří v nejtenčím bodě jen 1,2 mm, takže tabletu ZenPad poskytuje dostatečnou ochranu, aniž by se kvůli tomu musela navýšit jeho hmotnost či narušit jeho ladné křivky.
Kryt TriCover je charakteristický magnetickým provedením umožňujícím rychlé a bezpečné nasazení a jeho otvory zajistí rychlý přístup k různým portům tabletu ZenPad.
Kryt TriCover je k dispozici ve třech nádherných barvách.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ASUS ZenPad 10 TriCover (Z300C/Z300CG/Z300CL) černá
Diskuze k produktu: asus-zenpad-10-tricover-z300c-z300cg-z300cl-cerna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.