vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

USB DVI-I Dual Display KVM over IP Transmitter

Kalkulačka splátek CETELEM
29307 Kč s DPH

24221 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
KVM přepínače a kabely (přep kláv,myš..)
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: KE6940T-AX-G
Výrobce: ATEN
Váha: 4,01
Záruka: 35 měsíců
USB DVI-I Dual Display KVM over IP Transmitter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Společnost ATEN je dobře známa pro poskytování inovativních technologií, které řídí řešení pro připojení a správu přístupu. Jako takový představujeme nový Altusen ™ KE6940 DVI KVM přes IP Extender, který spojuje jedinečnou kombinaci funkcí a nových technologií, které nabízejí konečné řešení pro rozšíření počítačů na konzoly na vaší IT infrastruktuře nebo mimo ni.


Využitím odborných znalostí v řešeních typu Over IP KVM je řada KE6940 IPVI KVM Extender založená na protokolu IP, která umožňuje přístup k počítačovému systému ze vzdálené konzoly USB (klávesnice USB, myš USB, monitor DVI) kdekoli přes intranet. KE6940 Dual View Extender podporuje na obou koncích dva displeje DVI, které umožňují zobrazení videa na dvou monitorech.


Zařízení DVI KVM Over IP Extender se skládá z vysílací jednotky, která se připojuje k počítači a přijímací jednotky, která poskytuje přístup konzoly z odděleného místa. Počítač je zpřístupněn ze vzdálené konzoly prostřednictvím standardní sítě TCP / IP pomocí kabelu Cat 5e, který umožňuje administraci z bodu do bodu, z bodu do více bodů a z více bodů do více bodů. Je to ideální pro použití v jakémkoli typu instalace, kde je třeba umístit konzolu tam, kde je to vhodné, ale chcete, aby byl počítač umístěn na bezpečném místě - mimo klávesnici, myši a používaného displeje. Jako Matrix Extender lze připojit jednotlivé / vícenásobné: počítače do konzolí několika způsoby: režim one-to-one (režim Extender), režim one to multi (režim Splitter), režim multi-to-one nebo mnoho k mnoha (režim Matrix).


Software Matrix Manager® poskytuje pokročilé funkce pro ověřování pomocí uživatelského jména / hesla, automatické rozpoznání všech zařízení KE6940 ve stejné podsíti a definuje připojení, která lze přepínat a sdílet. Nové funkce zabezpečení poskytují také mimořádnou ochranu a podporují šifrování AES-128bits pro zabezpečený přenos dat, zatímco autentizace RADIUS, LDAP, AD nebo vzdáleného uživatele poskytuje přidanou úroveň zabezpečení připojení. Díky podpoře OSD, RS-232 a Auto MDIX je KE6940 nejlevnější a pohodlnější způsob, jak získat úplné digitální rozšíření odkudkoli na intranetu.

Vzdáleně přistupujete k počítačům na vaší KVM instalaci přes intranet
| Ovládání s dvojitou konzolí - ovládejte svůj systém jak z USB klávesnice, monitoru, tak myši
| Sériové porty RS-232 - umožňuje připojení k sériovému terminálu pro konfiguraci a sériová zařízení, jako jsou dotykové obrazovky a snímače čárových kódů
Špičková kvalita videa - až 1920 x 1200 @ 60 Hz; 24bitová barevná hloubka
Podporuje standardní rozlišení VGA od 640x480 do 1920x1200 při 60Hz
| OSD (On Screen Display) na přijímači konfiguruje obě jednotky
Podporuje operaci AP GUI
| Vzdálená ochrana při přihlášení
Podpora digitálního a analogového monitoru DVI
| Zabudovaná ochrana ESD 8KV / 15KV a přepěťová ochrana 2KV
Podporuje stereofonní reproduktory a stereofonní mikrofon
| Auto-MDIX - automaticky rozpozná typ kabelu
Podporuje širokoúhlé formáty
| Podpora streamování videa ve vysoké kvalitě
Podpora virtuálních médií
| Hot pluggable
Rack Montage
Upgradeable firmware

obsah balení
1x KE6940 DVI KVM přes IP vysílač (vysílač)
1x napájecí adaptér
1x USB kabel DVI-D KVM
1x kabel DVI-D 2m
1x montážní sada
1x uživatelská instrukcePřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k USB DVI-I Dual Display KVM over IP Transmitter
Diskuze k produktu: aten-ke6940t-dvi-dual-display-kvm-over-ip-extender-transmitter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.