vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ATEN KH-2508A CAT5 KVM 8-port, dvě konzoly

Kalkulačka splátek CETELEM
28038 Kč s DPH

23172 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
KVM přepínače a kabely (přep kláv,myš..) nebo Routery, switche
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: KH-2508A
Výrobce: ATEN
Váha: 3,866
Záruka: 35 měsíců
ATEN KH-2508A CAT5 KVM 8-port, dvě konzoly
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
KVM přepínač pro ovládání 8 počítačů ze 2 konzolí, lze dát do 19" racku (podporuje WIN, Sun, Mac a Linux), počítače lze připojit až na vzdálenost 40m

The KH2508A KVM switch is a control unit that allows IT administrators to access and control multiple computers from two PS/2 or USB KVM consoles (one bus). Operators working at up to two consoles can independently and simultaneously take control of up to 8 computers. By daisy chaining up to 31 additional switches, as many as 256 computers can be controlled from the original KVM consoles.
This switch has been designed with unique and powerful features that enable administrators to manage their entire server room and data center devices easily and conveniently.

For example, the advanced Adapter ID feature stores the Adapter Cable's configuration information – such as its ID, port name, OS, keyboard language, etc. This feature allows administrators to relocate servers to different ports without having to reconfigure the adapters . Other advances found with these switches includes enhanced video quality – extending the distance to the servers to up to 50 m at a resolution of 1280 x 1024.*With KVM Adapter Cable KA7000 series
A KH2508A installation provides one of the best, and most economical, solutions ATEN offers to the SMB market. There is no better way to save time, space, and money than with a KH2508A KVM switch.

Package Contents

1x KH2508A Cat 5 High-Density KVM Switch
1x Firmware Upgrade Cable
1x Power Cord
1x Grounding Wire
1x Rack Mount Kit
1x Foot Pad Set (4 pcs.)
1x User Manual
1x Quick Start Guide


K výrobku je k dispozici pouze manuál v angličtině (nemá český manuál).


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ATEN KH-2508A CAT5 KVM 8-port, dvě konzoly
Diskuze k produktu: aten-kh2508a-cat5-kvm-8port-dve-konzoly není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.