vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ATEN KVM extender CE-690 USB ,DVI KVM extender pro konzoli s USB klávesnicí a myší přes optický kabel (1920 x 1200 na 20km)

Kalkulačka splátek CETELEM
50772 Kč s DPH

41960 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
KVM přepínače a kabely (přep kláv,myš..)
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CE690-AT-G
Výrobce: ATEN
Váha: 2,98
Záruka: 24 měsíců
ATEN KVM extender CE-690 USB ,DVI KVM extender pro konzol...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
CE690 je DVI optický KVM Extender, který překonává omezení délky standardních kabelů DVI pomocí optických vláken pro odesílání zvukových, obrazových a řídících signálů s vysokým rozlišením na dlouhé vzdálenosti. CE690 dokáže přenášet signály KVM DVI na velmi dlouhé vzdálenosti - až 20 km od zdroje. Prodlužovač přebírá audio / video toky z místního zdroje a serializuje data, aby jej předával jediným 3,125 Gb / s optickým spojením pro rozlišení až 1920 x 1200 @ 60Hz, 24 bitů s dokonalou kvalitou obrazu.

Kromě rozšíření ovládacích prvků klávesnice a myši přenáší CE690 také signály RS-232 (až 115 kb / s) a signály USB v obou směrech s oběma porty umožňující připojit sériová zařízení, jako jsou čtečky čárových kódů; nebo zařízení USB, jako jsou dotykové obrazovky, které mohou poskytnout přístup k počítači připojenému na místním webu - vzdáleném až 20 km.

CE690 umožňuje přístup k počítači z lokálních i vzdálených konzolí (klávesnice USB, monitor a myš). CE690 dále využívá nejnovější technologie optických kabelů pro připojení místních a vzdálených jednotek; což umožňuje snadnou instalaci a extrémně dlouhé prodloužení signálu KVM DVI o 20 km.

Umožňuje přístup k počítači nebo instalaci KVM z lokální / vzdálené konzoly
Podporuje rozhraní DVI-D a umožňuje přenos jednopásmových signálů DVI
Špičková kvalita obrazu až do 1920 x 1200 @ 60 Hz (24 bitů) - získáte na obrazovce vynikající, ostrý obraz přes dálkové přenosy až do 20 km *
Podpora dotykové obrazovky - připojte generickou dotykovou obrazovku včetně zařízení až do desetibodového vícenásobného dotyku pro přizpůsobení vysoce interaktivních aplikací (nejsou potřeba žádné další ovladače)
Ovládání pomocí dvou konzolí - ovládejte svůj systém z lokální i vzdálené klávesnice USB, monitoru a myších konzolí
Používá jeden optický kabel k připojení místních a vzdálených jednotek
HDCP kompatibilní
Sériový port RS-232 - připojte k sériovému terminálu nebo sériovým zařízením, jako jsou čtečky čárových kódů (Baud Rate až 115200 bps)
Podpora Wakeup PC - pomocí tlačítka na dálkovém ovladači probuďte počítač na místním místě pomocí rozhraní RS-232
Audio Enabled - podporuje stereofonní reproduktory a mikrofon
Montáž do racku

obsah balení
1x CE690L DVI optický KVM Extender (místní jednotka)
1x CE690R DVI optický KVM Extender (dálková jednotka)
1x Vlastní kabelová sada KVM (DVI-D Single Link, USB, Audio, 1.8m / 6ft)
1x USB kabel (1.8m / 6ft)
2x napájecí adaptéry
1x montážní sada
1x uživatelské instrukcePřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ATEN KVM extender CE-690 USB ,DVI KVM extender pro konzoli s USB klávesnicí a myší přes optický kabel (1920 x 1200 na 20km)
Diskuze k produktu: aten-kvm-extender-ce690-usb-dvi-kvm-extender-pro-konzoli-s-usb-klavesnici-a-mysi-pres-opticky-kabel-dosah-20km-max není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.