vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ATEN PHANTOM-S™ (Konvertor pro klávesnici a myš - PS4 / PS3/ Xbox 360/ Xbox One)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1930 Kč s DPH

1595 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: UC3410-AT
Výrobce: ATEN
Váha: 0,12
Záruka: 23 měsíců
ATEN PHANTOM-S™ (Konvertor pro klávesnici a myš - PS4 / P...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
PHANTOM-S efktivně zvyšuje rychlost zamíření v FPS střílejících hrách , nabízí nejlepší FPS herní zážitek.

Nejdou vám dobře FPS hry na herní konzoli ? Nemůžete zamířit a vystřelit dostatečně rychle a přesněji ? PHANTOM-S je odpověď pro hráče kteří jsou přesyceni nevýhodnými a nemotorně pomalými ovladači.

PHANTOM-S je speciálně navržen aby pomáhal hráči v FPS hrách na herních konzolích.
Můžete opustit konvenční gamepad a tešit se na hladké ovládání, zvýšenou přesnost a nepřetržitou palbu z PC klávesnice a myši pro FPS hry na herních konzolích.
PHANTOM-S Přijetím ACT (Agile Control Translator)hrdě vyvinutý společností ATEN. Naše technologie umožňuje plynulé pohyby myši, rozšířené continuální střílení s přesností, rovnoměrné směrování které zlepšuji hru.
PHANTOM-S vám umožní stát se vynikajím FPS hráčem s příspůsobenou klávesnicí a myší - Ať už jste profesionální PC hráč nebo hráč na herní konzoli.

FPS Herní zážitek jako na PC - rychlí a přesný
Jedinečná technologie PHANTOM-S vám umožní hrát PS4, PS3, Xbox 360 a Xbox One hry s drátovou nebo bezdrátovou klávesnicí a myší. Oba jsou plně přizpůsobilitelné a poskytují více pohodlné plynulé hraní při porovnání s běžnými analogovými gamepady. Hraní s PHANTOM-S nabízí uspokojující zážitek rychlého míření a přesnou střelbu.
Pravidelné aktualizace firmware softwaru .
PHANTOM-S poskytuje software pro rychlou konnfiguraci mapování mezi klávesnice/myši a konvenčním gampadem podle osobních preferencí.
Makra mohou být nastavena tak že stiskem jediné klávesy se může provádět konkrétní instrukce běžně vyžadující několik kombinací kláves.
Aten poskytuje pravidelné PHANTOM-Saktualizace softwaru které poskytují nové funkce a vlastnosti , zlepšují hru a podporují nové generace herních konzolí jako je PS4 a Xbox one .

Obsah balení

1x PHANTOM S
2x USB A na mini USB B kabely
1x Nastavovací kabel
1x Uživatelské instrukce

K výrobku je k dispozici pouze manuál v angličtině (nemá český manuál).


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ATEN PHANTOM-S™ (Konvertor pro klávesnici a myš - PS4 / PS3/ Xbox 360/ Xbox One)
Diskuze k produktu: aten-phantoms-gamepad-emulator-for-ps4-ps3-xbox-360-xbox-one není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.