vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ATEN 5x2 HDMI Bezdrátový Extender (1080p na 30m) VE-829

Kalkulačka splátek CETELEM
10264 Kč s DPH

8483 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: VE829-AT-G
Výrobce: ATEN
Váha: 0,41
Záruka: 23 měsíců
ATEN 5x2 HDMI Bezdrátový Extender (1080p na 30m)  VE-829
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bezdrátový vysílač VE829 5x2 HDMI je prvním řešením pro odesílání plnohodnotných HD 1080p a připojuje až 5 zdrojových zařízení a umožňuje uživatelům přepínat a nezávisle vybrat jakýkoli zdroj pro zobrazení na dvou HD televizorech. Jeho bezdrátová maticová funkce je největším průlomem v dnešních audio / video řešeních. To znamená, že můžete sledovat kabelovou televizi na jednom místě (na straně vysílače) a současně samostatně zvolit film Blu-ray, který se bude dívat na jiné místo (strana přijímače). VE829 je schopen streamovat Full HD 1080p s podporou 3D obsahu a digitálního zvuku až 30m *, v domácnosti nebo libovolným nastavením.

Řešení se skládá z bezdrátového vysílače a bezdrátového přijímače s připojením pro HDMI a komponent, spolu se smyčkou (místní port) pro pokročilé nastavení dvou HDTV. Je také vybaven USB HID konektorem pro přidání počítače / laptopu do smyčky, což vám dává bezdrátové ovládání z VE829R. Infračervené (IR) průchod umožňuje bezdrátové ovládání vašich zdrojových zařízení a pomáhá konsolidovat vaše HD A / V elektroniku, jako jsou DVD / Blu-ray přehrávače, DVR / kabelové boxy, herní konzole a počítače, které vám umožní navrhnout vlastní systém .

* Vzdálenost, kvalita a signál se mohou lišit v závislosti na prostředí; pevné konstrukce, jako je ocel, beton a cihla, mohou mít za následek kratší pokrytí vzdálenosti nebo úplnou ztrátu signálu.

Poznámka: Připojení dalších přepínačů, rozbočovačů nebo prodlužovačů HDMI může snížit sílu a kvalitu zvukových signálů

Bezdrátový přenos úplných nekomprimovaných HD videí až do 30 metrů * pro dvě HDTV
Umožňuje přepínat a nezávisle vybrat mezi 5 zdroji (4 x konektory HDMI, 1 x konektor pro komponenty) mezi 2 HDTV
Podporuje plný nekomprimovaný HD, 1080P, 3D obsah a 5.1kanálový digitální zvuk
Špičková kvalita videa - 480P, 720P, 1080i, 1080P
Porty USB HID na jednotkách vysílače a přijímače umožňují připojení bezdrátové klávesnice k ovládání připojených počítačů / notebooků
Na základě technologie WHDI ™ - Nízká latence <1 ms
HDMI (3D), HDCP kompatibilní
Není třeba instalovat žádný software nebo ovladač

obsah balení
1x bezdrátový vysílač VE829T 5x2 HDMI
1x VE829R 5x2 bezdrátový přijímač HDMI
2x dálkové ovládání s bateriemi
1x komponentní adaptérový kabel
1x IR Blaster kabel (vysílač)
1x prodlužovací kabel IR senzoru (přijímač)
2x napájecí adaptér
1x kabel HDMI
1x uživatelské instrukce


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k ATEN 5x2 HDMI Bezdrátový Extender (1080p na 30m) VE-829
Diskuze k produktu: aten-ve829-5x2-hdmi-wireless-extender není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.