vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Autobaterie Banner 12V 72Ah (57212) - Starting Bull (start. proud 640A)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2709 Kč s DPH

2239 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Zdroje, akumulátory, nabíječky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: PBBA-12V072-SB-ATB
Výrobce: Long
Váha: 2,7
Záruka: 12 měsíců
Autobaterie Banner 12V 72Ah (57212) - Starting Bull (star...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Autobaterie Banner 12V 72Ah (57212) - Starting Bull (start. proud 640A)


Parametry:

Konektory:
Napětí: 12 V
Kapacita: 72 Ah
Startovací proud: 640 A
Rozměry (d x š x v): 241x175x175 mm
Umístění kontaktů : 0 (plus pol vpravo)
hmotnost nalité baterie: 18 kg

Speciální vlastnosti : bezúdržbová, technologie čistý vápník, ochrana proti úniku elektrolytu, centrální odplynění

Cenově výhodná, robustní, osvědčená a celkově vylepšená: Tak vypadá baterie Starting Bull - Váš prodejní hit pro tento rok. Tato baterie umožní zejména zákazníkum, pro než je rozhodující cena, vstup do světa vysoce kvalitních baterií značky Banner a upoutá špičkovým vybavením a skvělým výkonem.

Kromě technologie čistého vápníku pro absolutní bezúdržbovost nabízí nová baterie Starting Bull ještě lepší ochranu proti úniku elektrolytu. Již 13 nejprodávanějších typů od 40 do 95 Ah bylo sériové vybaveno spolehlivou čtyřkomorovou ochranou proti úniku elektrolytu bodující u našich zákazníků centrálním odvodem plynu a integrovanou ochranou proti zpětnému zápalu..

Design je kvalitní a poutavý. Významnou měrou k tomu přispívají nové kryty pólu a průběžné etiketování na víku u všech typu. Snadné přirazení zajištují typová označení s čísly DIN A BS (british standard). Startovací baterie pro osobní vozy s nízkým počtem přídavných spotřebičů.
Zpětný bezplatný odběr provádíme v místě naší provozovny a to během pracovní doby. Staré, vyřazené, nefunkční baterie a autobaterie likvidujeme ZDARMA.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Autobaterie Banner 12V 72Ah (57212) - Starting Bull (start. proud 640A)
Diskuze k produktu: autobaterie-banner-12v-72ah-57212-starting-bull-start-proud-640a není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.