vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AutoCAD LT, Late Processing Fee Renewal

Kalkulačka splátek CETELEM
3433 Kč s DPH

2837 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 05700-000000-9580
Výrobce: AUTODESK
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Forma dodání - email z Autodesku v angličtině přímo na email koncového uživatele informující o zprovoznění jeho podpory.

Jednoletá podpora, v jejímž rámci má zákazník kromě jiného nárok na novou verzi zdarma. Jde o volitelný doplněk k AutoCADu LT.

Stručně o programu Autodesk Subscription
Aktualizaci software lze provádět dvěma způsoby. Jednak klasickým způsobem, kdy si uživatelé po uvedení nové verze produktu zakupují upgrade na aktuální verzi, a jednak moderním způsobem, zakoupením služby Autodesk Subscription Program. Při využití služby Autodesk Subscription Program je aktualizace mnohem levnější a poskytuje uživatelům řadu dalších výhod.


Výhody programu
S programem Autodesk® Subscription získáte výhody jako je zvýšená produktivita, předvídatelnost rozpočtových výdajů a jednoduchá správa licence. Získejte nové aktualizace a další vylepšení funkcí produktu vašeho softwaru Autodesk, plus exkluzivní licenční podmínky určené pouze pro přihlášené uživatele. Získejte, co potřebujete k tomu, abyste byli produktivní spolu s celou řadou dalších zdrojů včetně internetové podpory přímo od expertů z Autodesku. Díky školení, které můžete absolvovat v rámci vlastních časových možností, můžete rozšířit své uživatelské dovednosti. Ať už se rozhodnete pro roční či víceletou licenční smlouvu, náklady vám budou známy na celou dobu trvání licence. Autodesk Subscription je nejlepší způsob, jak optimalizovat investice do softwaru Autodesk.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AutoCAD LT, Late Processing Fee Renewal
Diskuze k produktu: autocad-lt-late-processing-fee-renewal není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.