vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Waeco CombiCool RC 2200 EGP

Kalkulačka splátek CETELEM
6699 Kč s DPH

5536 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Váha: 14
Waeco CombiCool RC 2200 EGP
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výkonná absorbční technika pro 12/230 V nebo plyn 50 mbar. Rozmanitost, elegatní design a silný výkon (do 33 °C okolní teploty), to jsou úspěchy absorbčních boů firmy Dometic. Přístroje pracují na osvědčeném absorbčním principu, jsou absolutně tiché a bezúdržbové.

Elegantní obal tohoto absorbčního chladícího boxu nejen, že vypadá dobře, ale každé kempování je dobrodružství. Díky optimalizované absorbční technice dosahuje excelentního chladícího výkonu při okolních teplotách až 33 °C. CombiCool RC 2200 EGP poskytuje 41 l prostoru a umožňuje např. chlazení až 8 2l lahví. Pro pohodlnou přepravu přístroje jsou k dispozici boční madla.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Waeco CombiCool RC 2200 EGP
Diskuze k produktu: autochladnicka-dometic-rc-2200-egp-50-mbar není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.