vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Automatická nabíječka AVACOM NAPB-A010-612

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
677 Kč s DPH

560 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: NAPB-A010-612
Výrobce: Avacom
Váha: 0,256
Záruka: 24 měsíců
Automatická nabíječka AVACOM NAPB-A010-612
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Mikroprocesorem řízená nabíječka olověných akumulátorů s napětím 6V nebo 12V a kapacitou 1,2 - 24Ah. Profesionální nabíječka AVACOM NAPB-A010-612 je určena k nabíjení a údržbě 6V/12V standardních olověných akumulátorů, gelových akumulátorů a AGM akumulátorů o kapacitě 1.2Ah - 24Ah. HLAVNÍ VLASTNOSTI NABÍJEČKY Jednoduchá obsluha. Inteligentní nabíjecí režimy. Zabudovaný mikroprocesor nepřetržitě monitoruje stav akumulátoru a automaticky dodává nabíjenému akumulátoru optimální napětí a proud. Nabíječka je vybavena paměťovou funkcí. Po zapojení do elektrické sítě, nebo při výpadku elektrické sítě je nabíječka automaticky v režimu, který byl nastaven naposledy. Funkce regenerace akumulátoru. Ochrana zabraňující poškození nabíječky a akumulátoru, pokud by došlo k přehození kladného a záporného pólu. Ochrana zabraňující poškození citlivých elektronických součástek. Elektronická ochrana, která nedovolí poškodit nabíječku v případě zkratu či nadměrného zatížení. Tepelná pojistka zabraňuje poškození nabíječky v případě vzniku nadměrné teploty při nabíjení. Kvalitní meděné kabely. Prachu a vodě odolné propojovací konektory OBSAH BALENÍ Nabíječka akumulátorů Návod k obsluze CZ, SK, EN, DE Kabel s propojovacími svorkami Kabel s propojovacími oky NABÍJECÍ REŽIMY 6V režim nabíjení (Vhodný pro nabíjení 6V akumulátory s kapacitou nižší než 24Ah.) 12V režim nabíjení (Vhodný pro nabíjení 12V akumulátory s kapacitou nižší než 24Ah.) AUTOMATICKÁ REGENERACE Tento režim je určen k regeneraci hluboce vybitých akumulátorů. UDRŽOVACÍ REŽIM Udržovací režim pro dlouhodobé skladování akumulátoru, který se automaticky spustí po úplném nabití akumulátoru. DETEKCE POŠKOZENÉHO AKUMULÁTORU Nabíječka je schopna po napojení na akumulátor rozpoznat, je-li akumulátor poškozený, nebo jestli došlo k přehození kladného a záporného pólu. TECHNICKÁ SPECIFIKACE NABÍJEČKY Provozní napětí: 100V - 240V ~50Hz/60Hz. Výstupní napětí: 7.2V/14.4V (+/- 0.25V). Nabíjecí proud: maximálně 1A. Vhodné typy akumulátorů: olověné, gelové a AGM akumulátory o napětí 6V/12V. Doporučená kapacita akumulátoru: 1.2Ah - 24Ah. Udržovací režim pro kapacitu: 1.2Ah - 40Ah. Délka přívodního kabelu: cca 170cm Délka nabíjecího kabelu: cca 170cm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k Automatická nabíječka AVACOM NAPB-A010-612
Diskuze k produktu: automaticka-nabijecka-avacom-6v-12v-1a-pro-olovene-agm-gel-akumulatory-12-24ah není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.