vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AVerMedia Video Grabber EzRecorder 130, HDMI, FullHD

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2102 Kč s DPH

1737 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 61ER1300A0AC
Výrobce: Aver Media
Záruka: 24 měsíců
AVerMedia Video Grabber EzRecorder 130, HDMI, FullHD
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Externí záznamová zařízení externí pro záznam a editaci až do rozlišení HD 1080p, MP4(H.264/AAC), HDMI Input-Output, USB 3.0, dálkové ovládání

Širokou podporu kompatibilních zařízení zajišťuje dvojice portů HDMI. Jedná se o vstup a výstup, takže EzRecorder 130 v podstatě zapojíte jako průchozí bod obrazového signálu. Poté je nutné připojit úložné zařízení, které představuje externí USB disk s dostatečnou kapacitou. Právě teď nastala ideální doba ke spuštění záznamu. Stačí zmáčknout jediné přítomné tlačítko a pustit se do herního kolotoče, ze kterého už nyní neunikne ani okamžik.

Záznam probíhá samozřejmě v plné Full HD kvalitě, ve které si vychutnáte ty nejjemnější detaily. S přiloženým dálkovým ovladačem navíc dokážete velké divy. Nejel, že vám umožní prohlížet pořízené klipy, ale také vám pomůže provést základní střih a nechtěné záběry prostě odstraníte. Až budete naprosto s pokojeni s výsledkem, odpojíte externí disk a z počítače poté odešlete soubory třeba na herní server Twitch.tv.

Rozhraní:
HDMI vstup
HDMI výstup
USB

Funkce a vlastnosti:
Zachytávání a nahrávání HD obrazu v maximálním rozlišení 1080p
Pracuje bez nutnosti připojení PC
Nahrávání stisknutím jediného tlačítka
Hardwarová komprese H.264
Přehrávání záznamů


Formáty záznamu:
MP4 (Kodek: H.264, AAC)

Příslušenství:
Napájací adaptér
Dálkový ovladač (baterie přiložené)
Redukce DC - Mini USB
Manuál


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AVerMedia Video Grabber EzRecorder 130, HDMI, FullHD
Diskuze k produktu: avermedia-ezrecorder-130-capture-box-externi-nahravaci-strihove-zarizeni-pro-hd-video není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.