vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AVG PC TuneUp 1 lic. (24 měs.)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
594 Kč s DPH

491 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: TUHEN24EXXR001
Výrobce: AVG
Záruka: 6 měsíců
AVG PC TuneUp 1 lic. (24 měs.)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
AVG PC TuneUp® Dvouletá licence pro 1 zařízení.Špičkový výkon.Větší výdrž, více zábavy.Více zde:http://www.avg.com/cz-cs/avg-pctuneup VYŠŠÍ RYCHLOST Vrátí počítači špičkový výkon Pamatujete si ještě, jak rychlý váš počítač byl,když jste jej poprvé spustili? Díky této aplikacimůžete získat nejen ztracenou rychlost, ale takémožnost využívat režim Turbo, v němž se výkonpočítače ještě zvýší, aby bylo prohlíženíinternetu, hraní her a přehrávání videí skutečněplynulé a bezproblémové.K dispozici vám bude: Turbo režim, ProgramDeactivator, Startup Optimizer, Startup Manager,Drive Defrag MÉNĚ ČASTÉ ZHROUCENÍ Plynulejší práce s počítačem Je to podobné, jako mít neustále k dispozicidoktora a uklízečku. Tato aplikace dokáže vyhledata opravit problémy a chyby, které jsou příčinoupotíží s počítačem, a zároveň počítač čistí.K dispozici vám bude: Disk Doctor, RegistryDefrag, VYLEPŠENÝ nástroj Registry Cleaner,VYLEPŠENÝ nástroj Shortcut Cleaner DELŠÍ ŽIVOTNOST BATERIE Prodl


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AVG PC TuneUp 1 lic. (24 měs.)
Diskuze k produktu: avg-pc-tuneup-1-lic-24-mes-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.