vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AVG PC TuneUp, 8 lic. (12 měs.) LN Email

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1690 Kč s DPH

1397 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: TUHCN12EXXS008
Výrobce: AVG Technologies
Záruka: 24 měsíců
AVG PC TuneUp, 8 lic. (12 měs.) LN Email
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Prodejní číslo je nutné zaregistrovat. Registrační formulář naleznete na: http://www.avg.cz/54
Registrací získáte Licenční číslo a začne běžet užívací doba licence.

- Pokyny k instalaci a aktivaci produktu AVG PC TuneUp naleznete zde:
http://www.avg.com/faq.pnuid-faq_v3_pc_tuneup

- Více informací naleznete také v dokumentaci:
http://www.avg.com/download.prd-tuh

------

AVG PC TuneUp

Vrátí počítači špičkový výkon
Pamatujete si ještě, jak rychlý váš počítač byl, když jste jej poprvé spustili? Díky této aplikaci můžete získat nejen ztracenou rychlost, ale také možnost využívat režim Turbo, v němž se výkon počítače ještě zvýší, aby bylo prohlížení internetu, hraní her a přehrávání videí skutečně plynulé a bezproblémové.

Plynulejší práce s počítačem
Je to podobné, jako mít neustále k dispozici doktora a uklízečku. Tato aplikace dokáže vyhledat a opravit problémy a chyby, které jsou příčinou potíží s počítačem, a zároveň počítač čistí.
K dispozici vám bude: Disk Doctor, Registry Defrag, VYLEPŠENÝ nástroj Registry Cleaner, VYLEPŠENÝ nástroj Shortcut Cleaner

Prodlouží výdrž baterie
šichni to známe. Právě se chystáte dokončit všechny důležité dokumenty, když se najednou vybije baterie. Již nebudete zbytečně plýtvat baterií, můžete naopak prodloužit její výdrž.
K dispozici vám bude: Úsporný režim, režim Flight Mode

Uvolní cenné místo na disku
Všichni máme svoje počítače do jisté míry nepřehledné. Někdy ani nevíme, co je co: zda se jedná o důležitá data, případně jak je můžeme odstranit. Nástroj zanalyzuje obsah počítače, vyhledá nepotřebné soubory a aplikace a pomůže vám je během několika vteřin odstranit. Výsledek? Rychlejší počítač a více možností.
K dispozici vám bude: nástroj Disk Space Explorer, NOVÝ nástroj Disk Cleaner, NOVÝ nástroj Duplicate Finder, NOVÝ nástroj Browser Cleaner

Zajistí, aby se vysoký výkon počítače znovu nesnížil.
Zrychlení je přínosné, ale jen v případě, že se jedná o trvalé řešení. Díky neustávající práci nepřetržitě poskytujeme nové způsoby, jak zajistit optimalizaci vašeho počítače a umožnit mu pracovat plnou rychlostí.
K dispozici vám bude: VYLEPŠENÝ nástroj Live optimalizace, VYLEPŠENÝ nástroj Automatic Cleaning Updates, režim automatického spuštění a vypnutí

Po vašich důležitých souborech nezůstanou žádné stopy
Po kliknutí na tlačítko Smazat nemůžete mít nikdy stoprocentní jistotu, že jsou soubory nenávratně smazány. Po kliknutí na tlačítko Skartovačka ji mít budete.
K dispozici vám bude nástroj Shedder

Ihned vám dá k dispozici plný výkon
Je to vždy výhoda, když musíte mít na paměti o jednu věc méně. Tato aplikace počítač neustále kontroluje a informuje o jeho stavu. Běžnou údržbu provádí ve chvíli, kdy počítač není používán, aby uživatele nijak neomezovala. Více informací
K dispozici vám bude nástroj Automatická údržba, Údržba jedním kliknutím, Stav optimalizace
Více

Umožňuje počítač vyladit tak, aby byl ještě výkonnější.
Jestli se zajímáte o technickou stránku věci, nebojte se, že přijdete zkrátka. Aplikace nabízí celou řadu nástrojů, pomocí nichž můžete nastavení vyladit přesně podle svých představ.
K dispozici vám bude: Undelete, Process Manager, Rescue Center, Registry Editor, Styler, VYLEPŠENÉ uživatelské rozhraní, VYLEPŠENÝ nástroj Centrum nastavení

Usnadní optimalizaci
Většinou ani netušíme, kde vůbec se zvyšování efektivity počítače začít. Aplikace optimalizaci výrazně zjednodušuje a nabízí jasná doporučení a postupy, jak potřebné operace provést několika kliknutími.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AVG PC TuneUp, 8 lic. (12 měs.) LN Email
Diskuze k produktu: avg-pc-tuneup-2014-8-lic-12-mes-ln-email není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.