vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AVG PC TuneUp BE 30 lic. (24 měs.)

Kalkulačka splátek CETELEM
11228 Kč s DPH

9279 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Antiviry, firewally a ochrana dat
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: TUBEN24DCZS030
Výrobce: AVG
Záruka: 6 měsíců
AVG PC TuneUp BE 30 lic. (24 měs.)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zrychlete a vyčistěte své firemní počítače a prodlužte jejich výdrž!

Více informací zde: https://www.avg.com/cs-cz/pc-tuneup-business-edition


Zvyšte rychlost počítače a svou produktivitu

Musíte dlouho čekat, až se spustí systém? Dochází vám energie v baterii při práci na dálku? AVG PC TuneUp pro firmy zajistí rychlejší fungování a delší výdrž vašich stolních počítačů a notebooků.

Nechte všechny ty každodenní rutinní činnosti s počítačem na nás

Proč plýtvat vlastním časem nebo časem vašeho správce kvůli rutinním činnostem? AVG PC TuneUp for Business vše zvládne za vás: Automatická údržba a integrovaní poradci pro stav a výkon počítače pomáhají automaticky zrychlovat a čistit vaše počítače.

Automatická údržba a údržba 1 kliknutím

Všechny systémy Windows® potřebují pravidelné kontroly stavu a výkonu: Automatická údržba od AVG opravuje a pomáhá optimalizovat 6 základních oblastí operačního systému.

Poradci pro stav a výkon počítače

Naši poradci pro výkon počítače a bezproblémový běh trvale kontrolují a vyhledávají řadu problémů, jako jsou chybějící ovladače, potíže s pevným diskem, nesprávná nastavení či výkonnostní omezení, a často nabízejí jejich opravu 1 kliknutím.

Sledování výkonu

Podívejte se na naši měsíční zprávu o optimalizaci a seznamte se se všemi optimalizacemi, které jsme provedli ve vašich počítačích.

Rychlejší práce a úspora času

Stolní počítače a notebooky postupem času přicházejí o svůj původní výkon, kvůli čemuž programy pracují pomalu, vše se nepřijatelně dlouho načítá, systém se chová nestabilně a spouštění systému trvá celé věky. AVG PC TuneUp for Business pomáhá předcházet tomuto postupnému zpomalování a pomáhá obnovit původní výkonnost.

Výrazně vyšší výkon

Patentovaná technologie Program Deactivator automaticky vypíná činnost na pozadí, která využívá systémové prostředky a zpomaluje vaše počítače a vaši práci!

Lepší odezva a vyšší rychlost

Už vás nebaví všechna ta dlouhá čekání při práci? Algoritmy Live optimalizace inteligentně a automaticky soustřeďují výpočetní výkon na používané funkce.

Bleskurychlé spouštění

Časy, kdy jste si při ranním spouštění počítače stihli vypít kávu, jsou minulostí. Díky nástroji Startup Manager v aplikaci AVG PC TuneUp.

Více místa na důležitá data

Windows a vaše programy neustále hromadí nevyužívaná data, která nejsou vidět. Čisticí funkce aplikace AVG PC TuneUp pomáhá uvolnit cenné úložiště pro důležité firemní soubory.

Více místa na disku a vyšší spolehlivost

AVG Disk Cleaner zjišťuje nepotřebné soubory po 28 funkcích Windows a více než 220 aplikacích třetích stran. A AVG Duplicate Finder pomáhá najít duplicitní soubory, jako jsou soubory aplikace Photoshop nebo omylem vytvořené zálohy.

Čištění prohlížeče a rychlejší prohlížení

AVG Browser Cleaner odstraňuje přes 60 různých typů stop zanechaných ve více než 25 prohlížečích, jako jsou Internet Explorer®, Google Chrome™ nebo Firefox®.

Odinstalace starého softwaru

AVG Uninstaller vyhledává software, který vy či vaši zaměstnanci dlouhodobě nepoužíváte, a umožňuje jeho snadné odstranění, čímž zvýšíte výkon počítače a uvolníte místo na disku.

Delší výdrž baterie a nižší spotřeba energie


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AVG PC TuneUp BE 30 lic. (24 měs.)
Diskuze k produktu: avg-pc-tuneup-be-30-lic-24-mes není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.