vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Avtek - mobilní stojan pro interaktivní tabuli s ramenem na upevnění projektoru

Kalkulačka splátek CETELEM
6728 Kč s DPH

5560 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Panaboardy, interaktivní tabule
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 5907731313025
Výrobce: Vidis
Záruka: 24 měsíců
Avtek - mobilní stojan pro interaktivní tabuli s ramenem ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Vidis; Třída produktu: Příslušenství pro interaktivní tabule; Druh produktu: Stojan; Doplňující informace: Mobilní stojan pro interaktivní tabuli, Pro tabule s výškou 120 cm - 137 cm, Součástí držák projektoru, Nastavení vzdálenosti projektoru od 80 cm – 140 cm, Šířka tabule není omezena, Mobilní stojan s kolečky - možnost zablokování, Pevná, kovová konstrukce; Čistá hmotnost: 24 kg; Další informace: AVTEK EN


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Avtek - mobilní stojan pro interaktivní tabuli s ramenem na upevnění projektoru
Diskuze k produktu: avtek-interactive-whiteboard-mobile-stand-with-projector-arm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.