vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGO - HUE-C1 externí 4x USB2.0 CABLE hub

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
186 Kč s DPH

154 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: HUE-C1
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGO - HUE-C1 externí 4x USB2.0 CABLE hub
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Čtyřportovyacute; USB 2.0 hub AXAGO HUE-C1 CABLE se vyznačuje netradičniacute;m a přitom velmi praktickyacute;m designem. USB porty hubu umiacute;stěneacute; na samostatnyacute;ch kaacute;bliacute;ciacute;ch umožňujiacute; přiacute;meacute; bezprobleacute;moveacute; připojeniacute; USB zařiacute;zeniacute; s jakkoliv velkyacute;m objemem hmoty kolem konektoru. Mezi přednosti tohoto USB hubu patřiacute; takeacute; možnost posiacute;leniacute; napaacute;jeniacute; z druheacute;ho USB portu počiacute;tače nebo možnost přiacute;meacute;ho připojeniacute; USB zařiacute;zeniacute; vybaveneacute;ho Mini USB konektorem. Vlastnosti: bull; 4x downstream USB 2.0 porty (3x standardniacute; Type A female konektor + 1x Mini B male konektor). bull; 1x upstream USB 2.0 port s konektorem typu A male. bull; 1x červenyacute; USB Type A male konektor pro přiacute;davneacute; napaacute;jeniacute; z druheacute;ho USB portu PC. bull; Vscaron;echny USB konektory umiacute;stěny na cca. 10 cm dlouhyacute;ch USB kabelech napevno uchycenyacute;ch v těle USB hubu. bull; Plně kompatibilniacute; s USB 2.0 a zpětně kompatibilniacute; s USB 1.1. bull; Podpora přenosovyacute;ch rychlostiacute; 1.5 / 12 / 480 Mb/s (low / full / high speed). bull; Plnaacute; podpora Plug and Play a Hot Plug. bull; Umožňuje propojeniacute; až 127 USB zařiacute;zeniacute; kaskaacute;dovaacute;niacute;m. bull; Napaacute;jeniacute; přes USB sběrnici - bus-power moacute;d (5V - 500mA). bull; V přiacute;padě potřeby možnost posiacute;leniacute; napaacute;jeniacute; z druheacute;ho USB portu PC. bull; Detekce a ochrana proti proudoveacute;mu přetiacute;ženiacute;. Dalscaron;iacute; uacute;daje: bull; Rozměry těla hubu 60 x 32 x 15 mm. bull; Deacute;lka kabliacute;ků cca. 10 cm. bull; Hmotnost hubu 68 g. Podporovaneacute; operačniacute; systeacute;my: bull; Operačniacute; systeacute;my MS Windows 98SE / ME/ 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 a novějscaron;iacute;, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 a novějscaron;iacute; (podporovaacute;ny vscaron;echny 32- i 64-bitoveacute; verze OS Windows), Mac OS X 10.x a vyscaron;scaron;iacute;, Linux s jaacute;drem 2.4.x a vyscaron;scaron;iacute;m. bull; Pozn.: Ovladače jsou součaacute;stiacute; podporovanyacute;ch operačniacute;ch systeacute;mů a nainstalujiacute; se zcela automaticky. Žaacute;dneacute; jineacute; ovladače neniacute; třeba instalovat a nejsou ani k dispozici. Baleniacute; obsahuje: bull; USB hub s napevno připojenyacute;mi USB kabely. bull; Baleno v oboustranneacute;m zataveneacute;m blistru s popisy i instalačniacute;m naacute;vodem v anglickeacute;m, českeacute;m, slovenskeacute;m a polskeacute;m jazyce.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGO - HUE-C1 externí 4x USB2.0 CABLE hub
Diskuze k produktu: axago-externi-4x-usb20-cable-hub není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.