vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGON externí 4x USB2.0 READY WHITE hub

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
140 Kč s DPH

116 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: HUE-X4
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGON externí 4x USB2.0 READY WHITE hub
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Čtyřportovyacute; USB 2.0 READY hub AXAGO HUE-X4 s napevno uchycenyacute;m USB kabelem. Diacute;ky přiacute;meacute;mu USB konektoru na kraacute;tkeacute;m kabliacute;ku je vždy pohotově po ruce. Dva USB porty umiacute;stěny po stranaacute;ch hubu pro bezprobleacute;moveacute; připojeniacute; jakeacute;hokoliv USB zařiacute;zeniacute; s velkyacute;m objemem hmoty kolem konektoru. Kompaktniacute; a lehkyacute; rozbočovač s napevno uchycenyacute;m flexibilniacute;m USB kabelem je tak scaron;ikovnyacute;m pomocniacute;kem doma i na cestaacute;ch. Vlastnosti: bull; 4x downstream USB 2.0 port, 1x upstream USB 2.0 port s konektorem typu A male uchycen na 20 cm dlouheacute;m kabelu. bull; Plně kompatibilniacute; s USB 2.0 a zpětně kompatibilniacute; s USB 1.1. bull; Podpora přenosovyacute;ch rychlostiacute; 1.5 / 12 / 480 Mb/s (low / full / high speed). bull; Plnaacute; podpora Plug and Play a Hot Plug. bull; Umožňuje propojeniacute; až 127 USB zařiacute;zeniacute; kaskaacute;dovaacute;niacute;m. bull; Napaacute;jeniacute; přes USB sběrnici - bus-power moacute;d (5V - 500mA). bull; Detekce a ochrana proti proudoveacute;mu přetiacute;ženiacute;. bull; LED dioda pro indikaci připojeniacute; napaacute;jeniacute;. Rozměry 78 x 34 x 14 mm, hmotnost 32 g (vč. USB kabelu). Podporovaneacute; operačniacute; systeacute;my: bull; MS Windows 98SE / ME/ 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 a novějscaron;iacute;, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 a novějscaron;iacute; (podporovaacute;ny vscaron;echny 32- i 64-bitoveacute; verze OS Windows), Mac OS X 10.x a vyscaron;scaron;iacute;, Linux s jaacute;drem 2.4.x a vyscaron;scaron;iacute;m. bull; Pozn.: Ovladače jsou součaacute;stiacute; podporovanyacute;ch operačniacute;ch systeacute;mů a nainstalujiacute; se zcela automaticky. Žaacute;dneacute; jineacute; ovladače neniacute; třeba instalovat a nejsou ani k dispozici. Baleniacute; obsahuje: bull; USB hub s napevno uchycenyacute;m USB kabelem deacute;lky 20 cm. bull; Baleno v oboustranneacute;m zataveneacute;m blistru s instalačniacute;m naacute;vodem a multijazyčnyacute;m popisem.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGON externí 4x USB2.0 READY WHITE hub
Diskuze k produktu: axago-externi-4x-usb20-ready-hub není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.