vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGON externí 4x USB2.0 TRINITY hub bílý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
186 Kč s DPH

154 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: HUE-X3
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGON externí 4x USB2.0 TRINITY hub bílý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Čtyřportovyacute; USB 2.0 hub AXAGON HUE-X3 TRINITY se vyznačuje velmi praktickyacute;m designem spojujiacute;ciacute;m vysokou funkčnost i liacute;bivyacute; moderniacute; vzhled. Rozmiacute;stěniacute; USB portů po obvodu hubu umožňuje bezprobleacute;moveacute; připojeniacute; jakeacute;hokoliv USB zařiacute;zeniacute; s velkyacute;m objemem hmoty kolem konektoru. Jeden USB port umiacute;stěnyacute; shora je zase vhodnyacute; pro připojeniacute; bezdraacute;toveacute;ho bluetooth nebo wifi adapteacute;ru pro lepscaron;iacute; přiacute;jem signaacute;lu a naviacute;c stačiacute; jen jedna ruka pro rychleacute; připojeniacute; napřiacute;klad flash disku. V hubu napevno uchycenyacute; USB kabel s dostatečnou deacute;lkou 120 cm dovoluje pohodlně přiveacute;st USB porty na pracovniacute; stůl z počiacute;tače umiacute;stěneacute;ho pod stolem. Velmi kompaktniacute; a velmi lehkeacute; tělo rozbočovače je vscaron;ak diacute;ky chytreacute; kontrukci zaacute;roveň i velmi pevneacute; a odolneacute; a spolehlivě tak posloužiacute; nejen doma ale i na cestaacute;ch.
Vlastnosti: bull; 4x downstream USB 2.0 port, 1x upstream USB 2.0 port s konektorem typu A male uchycen na 120 cm dlouheacute;m kabelu. bull; Plně kompatibilniacute; s USB 2.0 a zpětně kompatibilniacute; s USB 1.1. bull; Podpora přenosovyacute;ch rychlostiacute; 1.5 / 12 / 480 Mb/s (low / full / high speed). bull; Plnaacute; podpora Plug and Play a Hot Plug. bull; Umožňuje propojeniacute; až 127 USB zařiacute;zeniacute; kaskaacute;dovaacute;niacute;m. bull; Napaacute;jeniacute; přes USB sběrnici - bus-power moacute;d (5V - 500mA). bull; Detekce a ochrana proti proudoveacute;mu přetiacute;ženiacute;.
Dalscaron;iacute; uacute;daje: bull; Rozměry 56 x 50 x 30 mm. bull; Hmotnost 50 g (vč. USB kabelu).
Podporovaneacute; operačniacute; systeacute;my: MS Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 a novějscaron;iacute;, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 / 2016 a novějscaron;iacute; (podporovaacute;ny vscaron;echny 32- i 64-bitoveacute; verze OS Windows), Mac OS X 10.x a vyscaron;scaron;iacute;, Linux s jaacute;drem 2.4.x a vyscaron;scaron;iacute;m. Pozn.: Ovladače jsou součaacute;stiacute; podporovanyacute;ch operačniacute;ch systeacute;mů a nainstalujiacute; se zcela automaticky. Žaacute;dneacute; jineacute; ovladače neniacute; třeba instalovat a nejsou ani k dispozici.
Baleniacute; v oboustranneacute;m zataveneacute;m blistru s přehledně uvedenyacute;mi parametry a postupem instalace obsahuje: bull; USB 2.0 rozbočovač s kabelem napevno deacute;lky 120 cm.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGON externí 4x USB2.0 TRINITY hub bílý
Diskuze k produktu: axago-externi-4x-usb20-trinity-hub není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.