vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGO - PCIA-P1 PCI adapter 1x paralel port

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
273 Kč s DPH

226 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PCIA-P1
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGO - PCIA-P1 PCI adapter 1x paralel port
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
PCI karta AXAGO PCIA-P1 umožňuje rozscaron;iacute;řeniacute; stolniacute;ho počiacute;tače o plnohodnotnyacute; paralelniacute; port s DB25 konektorem. Dovoluje tak připojit k počiacute;tači paralelniacute; zařiacute;zeniacute; jako jsou tiskaacute;rny, plotry, hardwaroveacute; kliacute;če, EPROM programaacute;tory a podobně. Bezprobleacute;movaacute; kompatibilita je zajiscaron;těna použitiacute;m noveacute; generace osvědčeneacute;ho čipsetu společnosti MOSChip. Podpora PCI sběrnice revize 2.3, 32bit, 33 MHz. Zpětně kompatibilniacute; s PCI sběrnicemi reviziacute; 2.2 a 2.1, podpora napaacute;jeniacute; 3.3V i 5V. Podpora Plug and Play - automatickyacute; vyacute;běr IRQ přeruscaron;eniacute; a I/O adresy. Podpora PCI IRQ sdiacute;leniacute;. Podpora Re-Map IO Address - nastaveniacute; adresy LPT portu (tato funkce je podporovaacute;na pouze v DOS). Použit čipset MOSChip MCS9865. Paralelniacute; port: bull; 1x paralelniacute; IEEE 1284 port s DB25 female konektorem. bull; SPP/PS2/EPP/ECP kompatibilniacute;. bull; 256-Byte transmit amp; receive FIFO. bull; Přenosovaacute; rychlost až 1.5 MB/s. Podporovaneacute; OS: MS Windows 8 32/64bit / 7 32/64bit / Vista 32/64bit / XP 32/64bit / Server 2012 32/64bit / Server 2008 32/64bit / Server 2003 32/64bit, 2000, 98SE, DOS 6.22, Linux s jaacute;drem 2.6.14 a vyscaron;scaron;iacute;m. Baleno v kartoacute;noveacute; krabičce s popisy v anglickeacute;m, českeacute;m, slovenskeacute;m a polskeacute;m jazyce. Baleniacute; obsahuje PCI kartu, CD s ovladači a tiscaron;těnyacute; instalačniacute; naacute;vod v anglickeacute;m, českeacute;m, slovenskeacute;m a polskeacute;m jazyce.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGO - PCIA-P1 PCI adapter 1x paralel port
Diskuze k produktu: axago-pci-adapter-1x-paralel-port není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.