vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGO PCI adapter 2x sériový port + LP

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
445 Kč s DPH

368 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: PCIA-S2
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGO PCI adapter 2x sériový port + LP
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
PCI karta AXAGO PCIA-S2 umožňuje rozscaron;iacute;řeniacute; stolniacute;ho počiacute;tače o dva plnohodnotneacute; seacute;rioveacute; porty standardu RS-232 s DB-9 konektory. Novaacute; generace čipsetu od renomovaneacute; společnosti MOSChip přinaacute;scaron;iacute; kromě tradičně bezprobleacute;moveacute; kompatibility takeacute; vyscaron;scaron;iacute; vyacute;konnost a scaron;irokeacute; možnosti nastavovaacute;niacute; portů. Baleniacute; obsahuje kromě karty se zaacute;slepkou standardniacute;ho rozměru takeacute; low profile zaacute;slepky umožňujiacute;ciacute; montaacute;ž karty do niacute;zkoprofilovyacute;ch skřiacute;niacute;. Podpora PCI sběrnice revize 2.3, 32bit, 33 MHz. Zpětně kompatibilniacute; s PCI sběrnicemi reviziacute; 2.2 a 2.1, podpora napaacute;jeniacute; 3.3V i 5V. Podpora Plug and Play - automatickyacute; vyacute;běr IRQ přeruscaron;eniacute; a I/O adresy. Podpora PCI IRQ sdiacute;leniacute;. Podpora Re-Map IO Address - nastaveniacute; adresy COM portu (tato funkce je podporovaacute;na pouze v DOS). Použit čipset MOSChip MCS9865. Seacute;rioveacute; porty: bull; 2x seacute;riovyacute; RS-232 port s DB9 male konektory. bull; 256-Byte transmit amp; receive FIFO pro každyacute; port. bull; Kompatibilniacute; s 16C550 UART. bull; Teoretickaacute; přenosovaacute; rychlost použiteacute;ho čipu až 16 Mb/s. bull; Maximaacute;lniacute; přenosovaacute; rychlost použityacute;ch RS232 budičů až 120 kBd. bull; Podpora hardware a software flow control. bull; Nastavitelnaacute; deacute;lka slova 5, 6, 7, 8 nebo 9 bitů. bull; Nastavitelnaacute; parita (sudaacute;, lichaacute;, žaacute;dnaacute;, Mark, Space), 1, 1.5 nebo 2 stop bity. bull; Podpora připojeniacute; seacute;riovyacute;ch zařiacute;zeniacute; jako jsou bankomaty, čtečky čaacute;rovyacute;ch koacute;dů, CNC stroje, tablety, POS, PDA apod. Podporovaneacute; OS: MS Windows 8 32/64bit / 7 32/64bit / Vista 32/64bit / XP 32/64bit / Server 2012 32/64bit / Server 2008 32/64bit / Server 2003 32/64bit, 2000, 98SE, DOS 6.22, Linux s jaacute;drem 2.6.14 a vyscaron;scaron;iacute;m. Baleno v kartoacute;noveacute; krabičce s popisy v anglickeacute;m, českeacute;m, slovenskeacute;m a polskeacute;m jazyce. Baleniacute; obsahuje PCI kartu se standardniacute; zaacute;slepkou, dvě low profile zaacute;slepky, CD s ovladači a tiscaron;těnyacute; instalačniacute; naacute;vod v anglickeacute;m, českeacute;m, slovenskeacute;m a polskeacute;m jazyce.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGO PCI adapter 2x sériový port + LP
Diskuze k produktu: axago-pci-adapter-2x-seriovy-port-lp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.