vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGO PCIe řadič 2x int./ext. SATA III 6G ASMedia

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
526 Kč s DPH

435 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PCES-SA4
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGO PCIe řadič 2x int./ext. SATA III 6G ASMedia
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
PCI-Express řadič AXAGO PCES-SA4 umožňuje rozscaron;iacute;řeniacute; stolniacute;ho PC o vysokorychlostniacute; SATA III porty s přenosovou rychlostiacute; až 6Gb/s. Vyacute;stup dvou nezaacute;vislyacute;ch SATA kanaacute;lů lze pomociacute; jumperů nastavit buď na dvojici externiacute;ch eSATA konektorů nebo na interniacute; SATA konektory přiacute;padně nastavit kombinaci jednoho externiacute;ho a jednoho interniacute;ho konektoru. Karta osazenaacute; čipsetem ASMedia (dceřinnaacute; společnost ASUS) nabiacute;ziacute; nejen podporu nejnovějscaron;iacute; specifikace SATA 3.0, ale i dalscaron;iacute;ch SATA technologiiacute; jako Hot-Plug, Native Command Queue (NCQ) nebo Port Multiplier. Kompatibilniacute; s 1-Lane (x1) PCI-Express 2.0 s propustnostiacute; až 5 Gb/s. Zpětně kompatibilniacute; s PCI-Express 1.0 s propustnostiacute; až 2.5 Gb/s. Kompatibilniacute; takeacute; s x4, x8 nebo x16 PCIe sloty. Plnaacute; podpora Plug and Play. Vlastnosti: bull; 2x nezaacute;vislyacute; Serial ATA port s možnostiacute; vyacute;stupu na libovolnou kombinaci dvou externiacute;ch eSATA konektorů a dvou interniacute;ch SATA konektorů. bull; Uživatelskaacute; konfigurace vyacute;stupniacute;ch SATA konektorů pomociacute; jumperů na řadiči. bull; Podpora vscaron;ech SATA I / SATA II / SATA III mechanik a disků vscaron;ech kapacit. bull; Vyhovuje Serial ATA 3.0 specifikaci (SATA/600), přenosoveacute; rychlosti až 6 Gb/s. bull; Vyhovuje Serial ATA 2.0 specifikaci (SATA/300), přenosoveacute; rychlosti až 3 Gb/s (300 MB/s). bull; Vyhovuje Serial ATA 1.0 specifikaci (SATA/150), přenosoveacute; rychlosti až 1.5 Gb/s (150 MB/s). bull; Vyhovuje Serial ATA AHCI (Advanced Host Controller Interface) specifikaci revize 1.0. bull; Vyhovuje Bus Master Programming interface pro IDE ATA řadiče revize 1.0. bull; Podpora Hot Plug umožňujiacute;ciacute; připojeniacute; a odpojeniacute; SATA zařiacute;zeniacute; za chodu. bull; Podpora ATAPI zařiacute;zeniacute; jako CD-ROM, CD-RW, DVD-ROM, DVD+/-R apod. bull; Podpora Native Command Queuing (NCQ). bull; Podpora Port Multiplier s FIS-based přepiacute;naacute;niacute;m. bull; Dvě 2-pinoveacute; patice pro připojeniacute; HDD LED kontrolky skřiacute;ně. bull; Použit čipset ASMedia ASM1061. Podporovaneacute; OS: MS Windows 8 32/64bit / 7 32/64bit / Vista 32/64bit / XP 32/64bit / Server 2012 32/64bit / Server 2008 32/64bit / Server 2003 32/64bit, Linux s jaacute;drem 2.6.x a vyscaron;scaron;iacute;m. Baleno v kartoacute;noveacute; krabičce s popisy v anglickeacute;m, českeacute;m, slovenskeacute;m a polskeacute;m jazyce. Baleniacute; obsahuje PCI-Express řadič, kabel pro propojeniacute; s HDD LED na skřiacute;ni, CD s ovladači a tiscaron;těnyacute; instalačniacute; naacute;vod v anglickeacute;m, českeacute;m, slovenskeacute;m a polskeacute;m jazyce.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGO PCIe řadič 2x int./ext. SATA III 6G ASMedia
Diskuze k produktu: axago-pcie-radic-2x-int-ext-sata-iii-6g-asmedia není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.