vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGO PCI-Express adapter 1x paralel port + LP

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
440 Kč s DPH

364 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PCEA-P1
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGO PCI-Express adapter 1x paralel port + LP
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
PCI-Express karta AXAGO PCEA-P1 umožňuje rozscaron;iacute;řeniacute; stolniacute;ho počiacute;tače o paralelniacute; port s DB25 konektorem. Dovoluje tak připojit k počiacute;tači paralelniacute; zařiacute;zeniacute; jako jsou tiskaacute;rny, plotry, hardwaroveacute; kliacute;če, EPROM programaacute;tory a podobně. Využitiacute; moderniacute; PCI-Express sběrnice zaručuje dlouhou moraacute;lniacute; životnost produktu. Bezprobleacute;movaacute; kompatibilita je zajiscaron;těna použitiacute;m noveacute; generace osvědčeneacute;ho čipsetu společnosti MOSChip. Baleniacute; obsahuje kromě karty se zaacute;slepkou standardniacute;ho rozměru takeacute; low profile zaacute;slepku umožňujiacute;ciacute; montaacute;ž karty do niacute;zkoprofilovyacute;ch skřiacute;niacute;. Kompatibilniacute; s 1-Lane (x1) PCI-Express s propustnostiacute; 2.5 Gb/s. Kompatibilniacute; takeacute; s x4, x8 nebo x16 PCIe sloty. Vyhovuje PCI Express Base specifikaci revize 1.1, kompatibilniacute; takeacute; s revizemi 1.0a / 2.0. Podpora Plug and Play - automatickyacute; vyacute;běr IRQ přeruscaron;eniacute; a I/O adresy. Podpora Re-Map IO Address - nastaveniacute; adresy LPT portu (tato funkce je podporovaacute;na pouze v DOS). Použit čipset MOSChip MCS9900CV-AA. Paralelniacute; port: bull; 1x paralelniacute; IEEE 1284 port s DB25 female konektorem. bull; SPP/EPP/ECP/Nibble/Byte kompatibilniacute;. bull; 256-Byte transmit amp; receive FIFO. bull; Přenosovaacute; rychlost až 1.5 MB/s. Podporovaneacute; OS: MS Windows 8 32/64bit / 7 32/64bit / Vista 32/64bit / XP 32/64bit / Server 2012 32/64bit / Server 2008 32/64bit / Server 2003 32/64bit, 2000, DOS 6.22, Linux s jaacute;drem 2.6.11 a vyscaron;scaron;iacute;m, MacOS 10.4.x a vyscaron;scaron;iacute;. Baleno v kartoacute;noveacute; krabičce s popisy v anglickeacute;m, českeacute;m, slovenskeacute;m a polskeacute;m jazyce. Baleniacute; obsahuje PCI-Express kartu se standardniacute; zaacute;slepkou, low profile zaacute;slepku, CD s ovladači a tiscaron;těnyacute; instalačniacute; naacute;vod v anglickeacute;m, českeacute;m, slovenskeacute;m a polskeacute;m jazyce.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGO PCI-Express adapter 1x paralel port + LP
Diskuze k produktu: axago-pciexpress-adapter-1x-paralel-port-lp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.