vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGON SATA - IDE Bi-Directional adapter interní

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
303 Kč s DPH

250 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RSI-X1
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGON SATA - IDE Bi-Directional adapter interní
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Univerzaacute;lniacute; obousměrnyacute; SATA lt;-gt; IDE adapter AXAGON RSI-X1 je určenyacute; pro jednoducheacute; přiacute;meacute; připojeniacute; buď IDE/ATAPI zařiacute;zeniacute; přes SATA rozhraniacute; k PC nebo naopak SATA zařiacute;zeniacute; přes IDE rozhraniacute; k PC. Adapter podporuje vscaron;echny druhy SATA i IDE zařiacute;zeniacute; a je dobře chraacute;něn plastovyacute;m krytem proti mechanickeacute;mu poscaron;kozeniacute; při manipulaci. Jednaacute; se o čistě hardwarovyacute; převodniacute;k a instalace je tedy velmi snadnaacute; bez potřeby jakyacute;chkoliv ovladačů.
Vlastnosti: bull; 40pinovyacute; IDE konektor pro přiacute;meacute; připojeniacute; k IDE zařiacute;zeniacute; nebo do zaacute;kladniacute; desky PC. bull; 2x datovyacute; SATA konektor - černyacute; pro připojeniacute; k SATA zařiacute;zeniacute;, žlutyacute; k SATA řadiči zaacute;kladniacute; desky PC. bull; Podpora vscaron;ech SATA a IDE zařiacute;zeniacute; včetně optickyacute;ch ATAPI mechanik CD-ROM, DVD-ROM, CD-RW, combo a DVD-RW. bull; Ultra ATA/133 kompatibilniacute; rozhraniacute;, podpora vscaron;ech PIO a DMA moacute;dů. bull; Vyhovuje Serial ATA 1.0a specifikaci, max. teoretickaacute; datovaacute; rychlost 1.5 Gbit/s. bull; Podpora Hot Plug pro SATA připojeniacute;. bull; Přepiacute;nače pro konfiguraci SATA disku na Master/Slave/Cable Select při připojeniacute; k IDE řadiči. bull; Napaacute;jeniacute; adapteacute;ru přes standardniacute; 4-pinovyacute; floppy napaacute;jeciacute; konektor zdroje PC. bull; Přibalena rozdvojka pro současneacute; napaacute;jeniacute; adapteru a mechaniky z jednoho 4-pinoveacute;ho Molex konektoru zdroje PC. bull; Dvě LED diody indikujiacute;ciacute; zapojeniacute; adapteacute;ru a probiacute;hajiacute;ciacute; přenos dat. bull; U ATAPI vypalovaček může byacute;t nutneacute; pro spraacute;vnou funkci mechaniky nastavit SATA port na emulaci IDE.
Dalscaron;iacute; uacute;daje: bull; Rozměry 60 x 50 x 12 mm. bull; Hmotnost 21g (bez kabelů).
Podporovaneacute; operačniacute; systeacute;my: bull; MS Windows vscaron;echny verze, Mac OS vscaron;echny verze, Linux vscaron;echny verze, DOS i vscaron;echny ostatniacute; operačniacute; systeacute;my. bull; Pozn.: Jde o čistě hardwarovyacute; převodniacute;k, žaacute;dneacute; ovladače se neinstalujiacute;, kompatibilita neniacute; zaacute;vislaacute; na operačniacute;m systeacute;mu. nbsp; Baleniacute; v kartonoveacute; krabičce obsahuje: bull; SATA ndash; IDE Bi-directional adapter, datovyacute; SATA kabel, napaacute;jeciacute; Y kabel (rozdvojka) 4pin Molex male na 4pin Molex female + 4pin FDD power female a instalačniacute; naacute;vod v anglickeacute;m, českeacute;m, slovenskeacute;m a polskeacute;m jazyce.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGON SATA - IDE Bi-Directional adapter interní
Diskuze k produktu: axago-sata-ide-bidirectional-adapter-interni není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.