vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGON SATA - IDE mini adapter interní

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
201 Kč s DPH

166 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RSI-20
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGON SATA - IDE mini adapter interní
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Jednoduchyacute; adapter AXAGON RSI-20 SATA - IDE je určenyacute; pro přiacute;meacute; připojeniacute; IDE disku nebo ATAPI mechaniky přes SATA rozhraniacute; k PC. Kompaktniacute; adapter maacute; přiacute;mo v těle integrovaacute;n 40-pinovyacute; IDE konektor a zasouvaacute; se tedy přiacute;mo do IDE portu disku nebo mechaniky. Elektronika i vscaron;echny konektory adapteru jsou dobře chraacute;něny plastovyacute;m krytem proti mechanickeacute;mu poscaron;kozeniacute; při manipulaci. Jednaacute; se o čistě hardwarovyacute; převodniacute;k a instalace je tedy zcela triviaacute;lniacute; bez potřeby jakyacute;chkoliv ovladačů. Spolehlivě a levně tak nahradiacute; řadič pro IDE disky.
Vlastnosti: bull; 40-pinoveacute; IDE rozhraniacute; pro 3.5" disky a 5.25" mechaniky. bull; Podpora IDE HDD a optickyacute;ch ATAPI mechanik CD-ROM, DVD-ROM, CD-RW, combo a DVD-RW. bull; Podpora vscaron;ech PIO a DMA moacute;dů. bull; Ultra ATA/133 kompatibilniacute; rozhraniacute;. bull; Podpora plug and play. bull; Standardniacute; SATA konektor pro připojeniacute; k SATA řadiči zaacute;kladniacute; desky PC. bull; Vyhovuje Serial ATA 1.0a specifikaci s max. teoretickaacute; datovou rychlostiacute; 1.5 Gbit/s. bull; Podpora Hot Plug pro SATA připojeniacute;. bull; Napaacute;jeniacute; adapteru přes standardniacute; 4-pinovyacute; floppy napaacute;jeciacute; konektor zdroje PC. bull; Konektor umožňujiacute;ciacute; připojeniacute; kabelu LED kontrolky PC skřiacute;ně indikujiacute;ciacute; aktivitu disku.
Dalscaron;iacute; uacute;daje: bull; Rozměry 61 x 29 x 19 mm. bull; Hmotnost 19g.
Podporovaneacute; operačniacute; systeacute;my: bull; MS Windows vscaron;echny verze, Mac OS vscaron;echny verze, Linux vscaron;echny verze, DOS i vscaron;echny ostatniacute; operačniacute; systeacute;my. bull; Pozn.: Jde o čistě hardwarovyacute; převodniacute;k, žaacute;dneacute; ovladače se neinstalujiacute;, kompatibilita neniacute; zaacute;vislaacute; na operačniacute;m systeacute;mu.
Baleniacute; v kartonoveacute; krabičce obsahuje: bull; SATA - IDE adapter a instalačniacute; naacute;vod v anglickeacute;m, českeacute;m, slovenskeacute;m a polskeacute;m jazyce.
nbsp;
nbsp;


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGON SATA - IDE mini adapter interní
Diskuze k produktu: axago-sata-ide-mini-adapter-interni není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.