vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGON USB2.0 - 2x PS/2 adapter

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
179 Kč s DPH

148 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ADPS-50
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGON USB2.0 - 2x PS/2 adapter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Aktivniacute; USB převodniacute;k AXAGON ADPS-50 rozscaron;iacute;řiacute; počiacute;tač o dva PS/2 porty. Dovoluje tak snadno připojit jakoukoliv PS/2 klaacute;vesnici a myscaron;, nebo čtečku čaacute;rovyacute;ch koacute;dů. Bezprobleacute;moveacute; použiacute;vaacute;niacute; adapteacute;ru bez potřeby jakeacute;koliv instalace je zajiscaron;těno nativniacute; podporou ve vscaron;ech operačniacute;ch systeacute;mech podporujiacute;ciacute;ch USB rozhraniacute;.
Vstup: nbsp; bull; Rozhraniacute; USB 2.0 full speed 12 Mbit/s, zpětně USB 1.1 kompatibilniacute;. bull; Připojovaciacute; USB 2.0 port s konektorem typu A male (samec) umiacute;stěn na 15 cm dlouheacute;m k adapteacute;ru napevno uchyceneacute;m kabelu.
Vyacute;stup: bull; 2x PS/2 port s konektory PS/2 Mini-DIN female (samice) pro myscaron; a klaacute;vesnici. bull; PS/2 konektory standardně barevně rozliscaron;eny - zelenyacute; pro myscaron;, fialovyacute; pro klaacute;vesnici.
Dalscaron;iacute; vlastnosti: bull; Vyhovuje USB HID specifikaci verze 1.1. bull; Vyhovuje Universal Host Controller Interface (UHCI) specifikaci. bull; Vyhovuje Open Host Controller Interface (OHCI) specifikaci. bull; Napaacute;jeniacute; adapteacute;ru po USB sběrnici (bus power) - neniacute; potřeba žaacute;dneacute; přiacute;davneacute; napaacute;jeniacute;. bull; Použit čip Chesen CSC0101A. bull; Rozměry těla adapteacute;ru 43 x 20 x 24 mm (scaron; x v x h). bull; Celkovaacute; deacute;lka adapteacute;ru s kabelem 21.5 cm, deacute;lka integrovaneacute;ho USB kabliacute;ku 15 cm. bull; Hmotnost adapteacute;ru 23g (včetně kabelu).
Podporovaneacute; operačniacute; systeacute;my: bull; MS Windows 98SE / ME / 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 a novějscaron;iacute;, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 / 2016 a novějscaron;iacute; (podporovaacute;ny vscaron;echny 32- i 64-bitoveacute; verze OS Windows), Mac OS X 10.x a vyscaron;scaron;iacute;, Linux s jaacute;drem 2.6.x a vyscaron;scaron;iacute;m. bull; Pozn.: Driverless, žaacute;dneacute; ovladače nejsou potřeba pro podporovaneacute; operačniacute; systeacute;my.
Baleniacute; obsahuje: bull; USB - PS/2 adapteacute;r s USB kabelem 15 cm napevno, bull; baleno v blistru s natavenou zadniacute; kartou s postupem instalace.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGON USB2.0 - 2x PS/2 adapter
Diskuze k produktu: axago-usb20-2x-ps-2-adapter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.