vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGON USB2.0 - 2x PS/2 adapter

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
161 Kč s DPH

133 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ADPS-50
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGON USB2.0 - 2x PS/2 adapter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Aktivniacute; převodniacute;k z USB na PS2 rozhraniacute; AXAGO ADPS-50 nabiacute;ziacute; dva PS/2 porty a je kompatibilniacute; s jakoukoliv PS/2 klaacute;vesniciacute;, myscaron;iacute; nebo čtečkou čaacute;rovyacute;ch koacute;dů. Bezprobleacute;moveacute; použiacute;vaacute;niacute; adapteacute;ru bez potřeby jakeacute;koliv instalace je zajiscaron;těno nativniacute; podporou ve vscaron;ech operačniacute;ch systeacute;mech podporujiacute;ciacute;ch USB rozhraniacute;. Vlastnosti: bull; Kompatibilniacute; s USB 2.0 Full Speed specifikaciacute; a zpětně kompatibilniacute; s USB 1.1. bull; 2x externiacute; PS/2 port pro myscaron; a klaacute;vesnici bull; PS/2 konektory standardně barevně rozliscaron;eny - zelenyacute; pro myscaron;, fialovyacute; pro klaacute;vesnici bull; Vyhovuje USB HID specifikaci verze 1.1 bull; Vyhovuje Universal Host Controller Interface (UHCI) specifikaci bull; Vyhovuje Open Host Controller Interface (OHCI) specifikaci bull; Napaacute;jeniacute; po USB sběrnici - neniacute; potřeba žaacute;dneacute; externiacute; napaacute;jeniacute; bull; Driverless - žaacute;dneacute; ovladače nejsou potřeba pro podporovaneacute; operačniacute; systeacute;my Dalscaron;iacute; uacute;daje: bull; Celkovaacute; deacute;lka adapteacute;ru 21,5 cm, deacute;lka integrovaneacute;ho USB kabliacute;ku 15 cm bull; Hmotnost adapteacute;ru včetně kabelu 23 g Podporovaneacute; operačniacute; systeacute;my: bull; MS Windows 98SE / ME/ 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 a novějscaron;iacute;, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 a novějscaron;iacute; (podporovaacute;ny vscaron;echny 32- i 64-bitoveacute; verze OS Windows), Mac OS, Linux, NetWare 4.11, HP Unix 5.0. bull; Pozn.: Ovladače jsou součaacute;stiacute; podporovanyacute;ch operačniacute;ch systeacute;mů a nainstalujiacute; se zcela automaticky. Žaacute;dneacute; jineacute; ovladače neniacute; třeba instalovat a nejsou ani k dispozici. Baleniacute; obsahuje: bull; Baleniacute; obsahuje adapteacute;r včetně USB kabliacute;ku. bull; Baleno v blistru s natavenou zadniacute; kartou s popisy v anglickeacute;m, českeacute;m, slovenskeacute;m a polskeacute;m jazyce.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGON USB2.0 - 2x PS/2 adapter
Diskuze k produktu: axago-usb20-2x-ps-2-adapter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.