vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGO - EE25-XA3 USB3.0 - SATA 2.5" externí ALINE box

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
245 Kč s DPH

202 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: EE25-XA3
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGO - EE25-XA3 USB3.0 - SATA 2.5" externí ALINE box
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kompaktniacute; hliniacute;kovyacute; externiacute; box AXAGO EE25-XA3 ALINEbox s vysokorychlostniacute;m USB 3.0 rozhraniacute;m určenyacute; pro 2.5" SATA disky. Lehkyacute; a zaacute;roveň odolnyacute; odlitek hliniacute;koveacute; skřiacute;ně pro dokonalou mechanickou ochranu disku a vyacute;bornyacute; odvod tepla. Decentně tvarovanaacute; skřiacute;ň s kartaacute;čovanyacute;m povrchem zaručuje elegantniacute; styl. Jednoduchou montaacute;ž pevneacute;ho disku a automatickou instalaci zvlaacute;dne i uacute;plnyacute; laik. Vlastnosti: bull; Kompatibilniacute; s USB 3.0, zpětně kompatibilniacute; s USB 2.0. bull; Podpora přenosovyacute;ch rychlostiacute; 12 / 480 / 5000 Mbit/s (full / high / super speed). bull; Podpora 2.5" SATA III/II/I disků vyacute;scaron;ky max. 9.5 mm vscaron;ech kapacit. bull; Vyhovuje Serial ATA 2.0 specifikaci (SATA/300), přenosoveacute; rychlosti až 3 Gb/s (300 MB/s). bull; Vyhovuje Serial ATA 1.0 specifikaci (SATA/150), přenosoveacute; rychlosti až 1.5 Gb/s (150 MB/s). bull; Celkovaacute; propustnost / přenosovaacute; rychlost boxu je daacute;na použityacute;m SATA/300 rozhraniacute;m (teor. 3 Gbit/s). bull; Možnost připojeniacute; zařiacute;zeniacute; za chodu diacute;ky podpoře Hot Plug. bull; Plnaacute; podpora plug and play. bull; Připojeniacute; přes USB 3.0 mini B female konektor. bull; USB 3.0 kabel USB type A male / USB mini B male deacute;lky 60 cm součaacute;stiacute; baleniacute;. bull; Napaacute;jeniacute; po USB 3.0 sběrnici až 900mA z jednoho USB portu zcela dostačuje ve vscaron;ech přiacute;padech. bull; Decentniacute; modraacute; LED dioda indikujiacute;ciacute; připojeniacute; k USB portu počiacute;tače (trvalyacute;m svitem) a přenos dat (blikaacute;niacute;m). bull; Montaacute;ž disku je velmi jednoduchaacute;. Disk se připojiacute; přiacute;mo do SATA konektoru zaacute;kladniacute; desky, zasune do těla boxu a čelo se upevniacute; dvěma scaron;roubky přibalenyacute;m scaron;roubovaacute;čkem. Dalscaron;iacute; uacute;daje: bull; Kompaktniacute; rozměry 130 x 78 x 12.5 mm. bull; Hmotnost externiacute;ho boxu 77 g (bez USB kabelu a disku). Podporovaneacute; operačniacute; systeacute;my: bull; MS Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 a novějscaron;iacute;, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 a novějscaron;iacute; (podporovaacute;ny vscaron;echny 32- i 64-bitoveacute; verze OS Windows), Mac OS X 10.x a vyscaron;scaron;iacute;, Linux s jaacute;drem 2.6.x a vyscaron;scaron;iacute;m. bull; Pozn.: Ovladače jsou součaacute;stiacute; podporovanyacute;ch operačniacute;ch systeacute;mů a nainstalujiacute; se zcela automaticky. Žaacute;dneacute; jineacute; ovladače neniacute; třeba instalovat a nejsou ani k dispozici. Baleniacute; obsahuje: bull; externiacute; box bull; USB 3.0 kabel deacute;lky 60 cm bull; montaacute;žniacute; scaron;roubky a scaron;roubovaacute;k bull; multijazyčnyacute; manuaacute;l bull; baleno v kartoacute;noveacute; krabičce s přehledně uvedenyacute;mi parametry


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGO - EE25-XA3 USB3.0 - SATA 2.5" externí ALINE box
Diskuze k produktu: axago-usb30-sata-25-externi-aline-box není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.