vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGON USB3.0 - SATA 6G 2.5" HDD FASTport2 adapter

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
192 Kč s DPH

159 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ADSA-FP2
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGON USB3.0 - SATA 6G 2.5" HDD FASTport2 adapter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vysokorychlostniacute; adapteacute;r AXAGON ADSA-FP2 FASTport2 s USB 3.0 a SATA 6G rozhraniacute;m určenyacute; pro snadneacute; připojeniacute; 2.5" SATA HDD nebo SSD. Scaron;ikovnyacute; pomocniacute;k FASTport 2 připojiacute; k počiacute;tači snadno a rychle jakyacute;koliv 2.5" SATA pevnyacute; disk nebo SSD. Poradiacute; si se vscaron;emi SATA, SATA II i SATA III 2.5" disky bez omezeniacute; maximaacute;lniacute; kapacity. Ideaacute;lniacute; naacute;stroj pro migraci dat. Aktuaacute;lniacute; SATA III/6G rozhraniacute; s podporou UASP dovoliacute; užiacute;vat si rychlost moderniacute;ch SSD disků. Čteniacute; S.M.A.R.T. informaciacute; monitorujiacute;ciacute;ch kondici připojenyacute;ch disků. Podpora uspaacute;vaacute;niacute; připojenyacute;ch disků i adapteacute;ru. Instalaci zvlaacute;dne i uacute;plnyacute; laik - disk se připojiacute; k adapteacute;ru a adapteacute;r do USB portu počiacute;tače, zbytek proběhne automaticky. Scaron;tiacute;hlyacute; a lehkyacute; adapteacute;r s USB kabelem napevno pro přiacute;meacute; propojeniacute; s počiacute;tačem je vždy pohotově po ruce.
Vlastnosti: bull; Kompatibilniacute; s USB 3.0, zpětně kompatibilniacute; s USB 2.0. bull; Podpora přenosovyacute;ch rychlostiacute; 12 / 480 / 5000 Mbit/s (full / high / super speed). bull; Podpora 2.5" SATA III/II/I disků bez omezeniacute; maximaacute;lniacute; kapacity. bull; Vyhovuje Serial ATA 3.1 specifikaci (SATA/600), přenosoveacute; rychlosti až 6 Gb/s. bull; Vyhovuje Serial ATA 2.0 specifikaci (SATA/300), přenosoveacute; rychlosti až 3 Gb/s (300 MB/s). bull; Vyhovuje Serial ATA 1.0 specifikaci (SATA/150), přenosoveacute; rychlosti až 1.5 Gb/s (150 MB/s). bull; Celkovaacute; propustnost / přenosovaacute; rychlost adapteacute;ru je daacute;na použityacute;m USB 3.0 rozhraniacute;m (teor. 5 Gbit/s). bull; Podpora UASP (USB Attached SCSI Protocol). bull; Podpora bootovaacute;niacute; z SSD/HDD připojeneacute;ho přes USB adapteacute;r. bull; Podpora HDD autostop - uspaacute;vaacute;niacute; připojenyacute;ch disků při nečinnosti. bull; Možnost připojeniacute; zařiacute;zeniacute; za chodu diacute;ky podpoře Hot Plug. bull; Plnaacute; podpora plug and play. bull; Připojeniacute; přes přiacute;myacute; USB 3.0 type A male konektor na 12 cm dlouheacute;m kabelu napevno spojeneacute;m s adapteacute;rem.nbsp; bull; Napaacute;jeniacute; po USB 3.0 sběrnici až 900mA z jednoho USB portu zcela dostačuje ve vscaron;ech přiacute;padech. bull; Decentně sviacute;tiacute;ciacute; modraacute; LED dioda indikujiacute;ciacute; připojeniacute; USB napaacute;jeniacute; (trvalyacute;m svitem) a přenos dat (blikaacute;niacute;m). bull; Rozměry adapteacute;ru 71 x 46 x 14.3 mm, hmotnost adapteacute;ru pouze 37 g vč. USB kabelu.
Podporovaneacute; operačniacute; systeacute;my: bull; MS Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 a novějscaron;iacute;, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 a novějscaron;iacute; (podporovaacute;ny vscaron;echny 32- i 64-bitoveacute; verze OS Windows), Mac OS X 10.x a vyscaron;scaron;iacute;, Linux s jaacute;drem 2.6.x a vyscaron;scaron;iacute;m. bull; Pozn.: Ovladače jsou součaacute;stiacute; podporovanyacute;ch operačniacute;ch systeacute;mů a nainstalujiacute; se zcela automaticky . Žaacute;dneacute; jineacute; ovladače neniacute; třeba instalovat a nejsou ani k dispozici.
Baleniacute; v kartonoveacute; krabičce obsahuje: bull; USB 3.0 - SATA 6G adapteacute;r vč. USB 3.0 kabelu deacute;lky 12 cm.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGON USB3.0 - SATA 6G 2.5" HDD FASTport2 adapter
Diskuze k produktu: axagon-adsafp2-usb30-sata-6g-25-hdd-ssd-fastport2-adapter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.