vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGON externí HANDY čtečka SD/MicroSD/MS/M2,černá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
174 Kč s DPH

144 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: CRE-D4B
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGON externí HANDY čtečka SD/MicroSD/MS/M2,černá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Mini čtečka AXAGON CRE-D4B HANDY pro snadneacute; čteniacute; a zaacute;pis nejpopulaacute;rnějscaron;iacute;ch formaacute;tů paměťovyacute;ch karet, ktereacute; jsou nejčastěji použity v digitaacute;lniacute;ch fotoaparaacute;tech, kameraacute;ch a chytryacute;ch telefonech. Čtyři sloty přiacute;mo podporujiacute; vscaron;echny běžneacute; verze karet microSD, M2, SD/MMC a Memory Stick. Malaacute; lehkaacute; čtečka, kterou přiacute;mo zasunete do USB portu počiacute;tače, je scaron;ikovnyacute;m pomocniacute;kem doma i na cestaacute;ch. Kromě stolniacute;ho PC nebo notebooku čtečku snadno připojiacute;te i k televizi či multimediaacute;lniacute;mu centru a můžete tak okamžitě prezentovat sveacute; fotografie a videa. Instalaci zvlaacute;dne i uacute;plnyacute; laik - čtečku zasunete do USB portu počiacute;tače a zbytek proběhne zcela automaticky. LED dioda indikuje spraacute;vneacute; vloženiacute; karty a přenos dat, bez vloženeacute; karty neobtěžuje zbytečnyacute;m svitem. O napaacute;jeniacute; se staraacute; USB sběrnice. nbsp; Čtečka karet: bull; čtyřslotovaacute; mini čtečka s podporou naacute;sledujiacute;ciacute;ch formaacute;tů: bull; slot Micro SD: microSD / microSDHC / microSDXC / TransFlash, bull; slot M2: M2 / MS Micro, bull; slot SD: SecureDigital, SDHC, SDXC, MultiMedia Card, MMC 4.0, MMC Dual Voltage, MMC mobile, RS-MMC, s adapteacute;rem miniSD, miniSDHC, MMC Micro,nbsp; bull; slot MS: Memory Stick, MS Pro, MS Duo, MS Magic Gate, MS Pro Duo Magic Gate, Memory Stick Pro HG Duo. bull; podpora specifikaciacute; flash karet:nbsp; - SD 1.0/1.1 (SD - Secure Digital, až 2GB), - SD 2.0 (SDHC - Secure Digital High Capacity, až 32GB), - SD 3.0 (SDXC - Secure Digital eXtended Capacity, až 2TB), - MMC 3.x, MMC 4.0/4.1, MMC 4.2 (8-bit), - MS 1.43, MS Pro 1.02, MS Pro HG 1.01 (4-bit), bull; 1 LUN - v souborovyacute;ch manažerech se čtečka indikuje pouze jako jedna novaacute; mechanika - odpadaacute; hledaacute;niacute; aktivniacute; jednotky s vloženou kartou, bull; podpora souborovyacute;ch formaacute;tů FAT 12/16/32/64, NTFS, exFAT (FAT 64).
Dalscaron;iacute; vlastnosti: bull; Plně kompatibilniacute; s USB 2.0 a zpětně kompatibilniacute; s USB 1.1.nbsp; bull; Podpora přenosovyacute;ch rychlostiacute; 12 / 480 Mbit/s (full / high speed). bull; Plnaacute; podpora Plug and Play a Hot Swap. bull; Připojeniacute; přes přiacute;myacute; konektor typu A male. bull; Napaacute;jeniacute; čtečky po USB sběrnici (bus-power). bull; LED dioda indikujiacute;ciacute; spraacute;vneacute; vloženiacute; karty trvalyacute;m svitem a přenos dat blikaacute;niacute;m.
Dalscaron;iacute; uacute;daje: bull; Rozměry 78 x 29 x 12 mm. bull; Hmotnost 19 g.
Podporovaneacute; operačniacute; systeacute;my: bull; MS Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 a novějscaron;iacute;, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 / 2016 a novějscaron;iacute; (podporovaacute;ny vscaron;echny 32- i 64-bitoveacute; verze OS Windows), Mac OS X 10.x a vyscaron;scaron;iacute;, Linux s jaacute;drem 2.4.x a vyscaron;scaron;iacute;m. bull; Pozn.: Ovladače jsou součaacute;stiacute; podporovanyacute;ch operačniacute;ch systeacute;mů a nainstalujiacute; se zcela automaticky. Žaacute;dneacute; jineacute; ovladače neniacute; třeba instalovat a nejsou ani k dispozici.
Baleniacute; v oboustranneacute;m zataveneacute;m blistru s instalačniacute;m naacute;vodem a multijazyčnyacute;m popisem obsahuje: bull; Čtečku karet a krytku USB konektoru.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGON externí HANDY čtečka SD/MicroSD/MS/M2,černá
Diskuze k produktu: axagon-cred4b-externi-handy-ctecka-4slot-sd-microsd-ms-m2-cerna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.