vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGON SLIM power bank Li-Pol 10000mAh 2A BLACK

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
481 Kč s DPH

398 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PWB-S10B
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGON SLIM power bank Li-Pol 10000mAh 2A BLACK
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Li-polymer externiacute; baterie AXAGON PWB-S10B SLIM POWER BANK se dvěma vyacute;stupy a s kapacitou 10.000 mAh pro dobiacute;jeniacute; mobilniacute;ch zařiacute;zeniacute; na cestaacute;ch. Použiteacute; moderniacute; Li-polymer člaacute;nky jsou tenčiacute;, odolnějscaron;iacute; a bezpečnějscaron;iacute; než běžneacute; Li-Ion člaacute;nky a přispiacute;vajiacute; takeacute; k vyacute;borneacute; uacute;činnosti nabiacute;jeniacute; kolem 90%. Scaron;tiacute;hleacute; a zcela plocheacute; tělo power banky rozměry zhruba odpoviacute;daacute; 5" telefonům. Vyacute;borně tak posloužiacute; při nabiacute;jeniacute; jako podložka. Přiacute;jemnyacute; matnyacute; povrch braacute;niacute; nežaacute;douciacute;m otiskům prstů nebo nechtěneacute;mu vyklouznutiacute; z ruky. Rychlo nabiacute;jeniacute; připojenyacute;ch zařiacute;zeniacute; (vyacute;stup až 2.1A) i externiacute; baterie (vstup až 2A).
Vlastnosti externiacute; baterie: bull; Li-pol akumulaacute;tor s kapacitou 10.000 mAh / 3.7 V, tj. 37 Wh, bull; vstup s konektorem micro USB 5pin, 5V DC / 2A, bull; dva vyacute;stupy 5V DC / 2.1A a 1A s konektory USB type A pro nabiacute;jeniacute; dvou zařiacute;zeniacute; současně, bull; životnost minimaacute;lně 500 nabiacute;jeciacute;ch cyklů (min. 80% původniacute; kapacity), bull; projektovanaacute; životnost 700 nabiacute;jeciacute;ch cyklů (při dodrženiacute; podmiacute;nek použitiacute; baterie).
Funkce řiacute;diacute;ciacute; elektroniky externiacute; baterie: bull; ochrana proti přetiacute;ženiacute;, bull; ochrana před zkratem, bull; ochrana proti napěťovyacute;m scaron;pičkaacute;m,nbsp; bull; ochrana před nadměrnyacute;m vybitiacute;m, bull; ochrana proti přebitiacute;, bull; automatickeacute; zapiacute;naacute;niacute; a vypiacute;naacute;niacute; baterie pro komfortniacute; obsluhu a uacute;sporu uloženeacute; energie.
Typickaacute; doba nabiacute;jeniacute; zcela vybiteacute; externiacute; baterie: bull; cca. 6 hod ze siacute;ťoveacute; USB nabiacute;ječky s min. 2A vyacute;stupem (neniacute; součaacute;stiacute; baleniacute;), bull; cca. 10 hod z USB portu PC.
LED indikace: bull; čtyři decentně sviacute;tiacute;ciacute; modreacute; LED diody, bull; po stisku tlačiacute;tka diody indikujiacute; čtyři uacute;rovně nabitiacute; baterie 100-75-50-25%, bull; automatickeacute; vypnutiacute; LED indikace po několika vteřinaacute;ch, bull; při připojeniacute; vstupu externiacute; baterie k napaacute;jeciacute;mu USB portu diody indikujiacute; probiacute;hajiacute;ciacute; proces dobiacute;jeniacute;.
Dalscaron;iacute; uacute;daje: bull; tělo power banky z odolneacute;ho ABS plastu. bull; rozměry: 146.5 times; 73 times; 16 mm, hmotnost: 235 g. bull; provozniacute; teplota: 0 ~ +40deg;C, skladovaciacute; teplota: -20 ~ +60deg;C, vlhkost: 20 ~ 85%.
Baleniacute; obsahuje: bull; akumulaacute;tor 10000 mAh bull; kabelovyacute; napaacute;jeciacute; adapteacute;r USB type A-M / micro 5pin deacute;lky 15 cm bull; multijazyčnyacute; manuaacute;l ENG/CZ/DE/ESP/FR/HU/IT/PL/RO/RU/SK/BG
Baleno v kartoacute;noveacute; krabičce s viditelně prezentovanyacute;m produktem a přehledně uvedenyacute;mi parametry.
Upozorněniacute;: Skutečnaacute; (fyzickaacute;) kapacita člaacute;nků tohoto akumulaacute;toru je 10.000mAh. Prakticky vscaron;ak nelze z žaacute;dneacute;ho externiacute;ho akumulaacute;toru bezeztraacute;tově přeneacute;st vscaron;echnu tuto energii do akumulaacute;toru mobilniacute;ho zařiacute;zeniacute;, ztraacute;ta energie vždy vznikne v nezbytneacute;m měniči napětiacute; z 3.7V na 5V, na přechodovyacute;ch odporech kontaktů, meacute;ně než 100% uacute;činnostiacute; uklaacute;daacute;niacute; energie do akumulaacute;toru nabiacute;jeneacute;ho zařiacute;zeniacute;, vlivem teplotniacute;ch podmiacute;nek, vlivem vyscaron;scaron;iacute;ho nabiacute;jeciacute;ho proudu apod. Vzhledem k použityacute;m moderniacute;m Li-polymer člaacute;nkům a pokročileacute; elektronice lze reaacute;lně přesunout energii z tohoto externiacute;ho akumulaacute;toru do akumulaacute;toru nabiacute;jeneacute;ho zařiacute;zeniacute; s nadstandardniacute; uacute;činnostiacute; kolem 90 % v zaacute;vislosti na uvedenyacute;ch podmiacute;nkaacute;ch.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGON SLIM power bank Li-Pol 10000mAh 2A BLACK
Diskuze k produktu: axagon-slim-power-bank-lipol-10000mah-2a-black není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.