vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGON ADP-1P36, USB2.0 - paralelní 36-pin Centronics printer adapter, 1.5m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
172 Kč s DPH

142 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: ADP-1P36
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGON ADP-1P36, USB2.0 - paralelní 36-pin Centronics pri...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
USB printer adapteacute;r AXAGON ADP-1P36 snadno připojiacute; tiskaacute;rnu s paralelniacute;m portem k USB portu počiacute;tače nebo notebooku. O bezprobleacute;movou kompatibilitu se staraacute; originaacute;lniacute; čipset společnosti Prolific (pozor na adapteacute;ry s kopiemi čipu). Kvalitniacute; dvojitě stiacute;něnyacute; USB kabel zajistiacute; stabilniacute; datoveacute; přenosy bez ruscaron;eniacute;. Velmi odolneacute; tělo adapteacute;ru je vhodneacute; i do průmyslovyacute;ch aplikaciacute;.nbsp; Instalace ovladačů adapteacute;ru (redukce) proběhne automaticky, jsou součaacute;stiacute; operačniacute;ch systeacute;mů Windows, Mac OS nebo Linux. Vytvořiacute; se tak podpora tisku přes sběrnici USB i pro tiskaacute;rny vybaveneacute; pouze LPT portem. Obousměrnaacute; komunikace umožňuje kontrolu stavu tiskaacute;rny z počiacute;tače.
Vlastnosti: bull; Rozhraniacute; USB 2.0 full speed 12 Mbit/s, zpětně USB 1.1 kompatibilniacute;. bull; 1x 1284 typ B port s konektorem Centronics DB36 male (samec) integrovanyacute;m v těle adapteacute;ru. bull; Připojovaciacute; USB 2.0 port s konektorem typu A male (samec) umiacute;stěn na 1.5 m dlouheacute;m k adapteacute;ru napevno uchyceneacute;m kabelu. bull; Vyhovuje USB Device Class definici pro Printing Devices v1.0. bull; Vyhovuje IEEE1284-1994 specifikaci pro Bi-Directional Parallel Peripheral Interface. bull; Plnaacute; podpora obousměrneacute; komunikace mezi PC a tiskaacute;rnou. bull; Podpora vscaron;ech IEEE1284 kompatibilniacute;ch tiskaacute;ren, multifunkčniacute;ch zařiacute;zeniacute; a dalscaron;iacute;ch IEEE1284 kompatibilniacute;ch periferiiacute;. bull; Plnaacute; podpora Plug and Play. bull; Napaacute;jeniacute; adapteacute;ru po USB sběrnici (bus power) - neniacute; potřeba žaacute;dneacute; přiacute;davneacute; napaacute;jeniacute;. bull; Použit original čipset Prolific PL2305.
Dalscaron;iacute; uacute;daje: bull; Rozměry těla adapteacute;ru 62 x 50 x 17 mm, deacute;lka kabelu 1.5 m. bull; Hmotnost adapteacute;ru 93g (včetně kabelu).
Podporovaneacute; operačniacute; systeacute;my: bull; MS Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 a novějscaron;iacute;, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 / 2016 a novějscaron;iacute; (podporovaacute;ny vscaron;echny 32- i 64-bitoveacute; verze OS Windows), Mac OS 9.x, Mac OS X 10.x a vyscaron;scaron;iacute;, Linux s jaacute;drem 2.4.x a vyscaron;scaron;iacute;m. bull; Pozn.: Ovladače adapteacute;ru jsou součaacute;stiacute; podporovanyacute;ch operačniacute;ch systeacute;mů a nainstalujiacute; se zcela automaticky. Vytvořiacute; podporu tisku přes sběrnici USB, ale nenahrazujiacute; plnohodnotnyacute; paralelniacute; port. Uživatel pouze instaluje ovladače připojovaneacute; tiskaacute;rny.
Baleniacute; v pevneacute;m zataveneacute;m foacute;lioveacute;m saacute;čku s potiskem obsahuje: bull; USB adapter printer adapter s USB kabelem 1.5 m napevno


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGON ADP-1P36, USB2.0 - paralelní 36-pin Centronics printer adapter, 1.5m
Diskuze k produktu: axagon-usb20-paralelni-36pin-printer-adapter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.