vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXIS P1425-LE, microSD, PoE, HDTV 1080p, 2MP, IR-LED

Kalkulačka splátek CETELEM
21178 Kč s DPH

17502 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 0623-001
Výrobce: AXIS Communications
Záruka: 24 měsíců
AXIS P1425-LE, microSD, PoE, HDTV 1080p, 2MP, IR-LED
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Řešení s rozlišením HDTV 1080p / 2 megapixely při plné snímkové frekvenci
Funkce Den a noc
Vestavěné IR LED s technologií OptimizedIR
H.264 a Motion JPEG
Jednoduchá instalace
Podpora I/O
Formát pro snímání chodeb (Corridor Format)

AXIS P1425-LE je kompaktní kamera malých rozměrů se zabudovanou infračervenou technologií. Tato kamera pro denní a noční režim je ideální pro nepřetržitý kamerový dohled v otevřených venkovních prostorách, jako jsou například parkoviště nebo servisní stanice, a také pro účely běžného sledování interiérů vyžadující kamery malých rozměrů.

Vynikající kvalita obrazu
Kamera AXIS P1425-LE s varifokálním objektivem a přesným řízením clony (P-iris) nabízí vynikající obrazovou kvalitu s frekvencí 30 snímků za sekundu při rozlišení 2 megapixely / HDTV. Funkce přesného řízení clony (P-iris) poskytuje optimální zorné pole, rozlišení, kontrast a jas obrazu. Cenově příznivá, kompaktně navržená kamera umožňuje využívat streamy ve formátu H.264 a Motion JPEG, pro něž lze individuálně optimalizovat přenosovou rychlost a efektivitu ukládání do paměti.

Vestavěné IR LED a technologie OptimizedIR
Kamera AXIS P1425-LE je vybavena technologií Axis OptimizedIR s úspornými diodami LED, která zajišťuje IR osvětlení s nastavitelným úhlem a diskrétní integraci IR LED. Tyto kamery zajišťují automatické osvětlení snímané scény i v úplné tmě, které se může spouštět po detekování akce nebo na žádost uživatele. Osvětlení IR LED, které je pro lidské oko neviditelné, je ideální pro osvětlení objektů v dosahu až 15 metrů.

Úložiště Edge pro spolehlivé systémy dohledu
Kamera AXIS P1425-LE nabízí podporu pro úložiště Edge, díky níž lze nahrávat video přímo do paměťového zařízení, jako je například karta microSD/SDHC, čímž lze vytvořit flexibilní a spolehlivý systém dohledu pomocí videa.

Jednoduchá instalace
Kamera AXIS P1425-LE má kompaktní pouzdro s nízkou hmotností a integrovaný držák pro upevnění na zeď nebo na strop. Chcete-li si instalaci dále zjednodušit, jsou k dispozici další produkty z nabídky příslušenství. Kamera AXIS P1425-LE nabízí snadnou instalaci s dálkově ovládaným přiblížením a ostřením pro jemné vyladění obrazu z počítače (kromě samotné kamery). Kromě toho je vybavena čítačem pixelů, který zajišťuje, že je splněno požadované pixelové rozlišení. Kamera navíc podporuje formát pro snímání chodeb, který umožňuje získat videostream v „portrétním“ formátu se svislou orientací, což umožňuje sledovat úzké prostory. Napájení přes Ethernet dodává kamerám energii po síti, což eliminuje potřebu napájecích kabelů a snižuje náklady na instalaci.

I/O porty
Vstupní/výstupní port umožňuje jednoduchou signalizaci na poplachovém panelu, nebo také ovládání relé či podobného zařízení. Ideálním vstupem je například také snímač PIR.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXIS P1425-LE, microSD, PoE, HDTV 1080p, 2MP, IR-LED
Diskuze k produktu: axis-p1425le-microsd-poe-hdtv-1080p-2mp-irled není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.