vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Wacom Bamboo Fineline 2, gold

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1327 Kč s DPH

1097 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CS-600C1D
Výrobce: Wacom
Záruka: 24 měsíců
Wacom Bamboo Fineline 2, gold
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bamboo™ Fineline 2 je chytrý stylus, který umožnuje presné zachycení vašich nápadu na iPadu. Díky rozpoznání úrovní prítlaku pera a tenkému hrotu, poskytuje Bamboo Fineline 2 prirozenou tvorbu na displeji iPadu a velmi plynulý výkon. Bamboo Fineline 2 je zkonstruován tak, aby zachytil autentické rukou psané písmo a všechny dorbné nuance skic.

Bamboo Fineline 2 je vyrobený z velmi kvalitních materiálu, je elegantní a má vzhled luxusního pera. Vyberte si jednu ze ctyr barev: modrá, šedá, zlatá a cerná. Tenký hrot je extrémne trvanlivý a mužete jej velmi snadno vymenit, kdykoliv je potreba.

Bamboo Fineline 2 je kompatibilní s iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, a iPad Air a iPad Air 2.

Bamboo Fineline 2 funguje ve všech nejduležitejších aplikacích pro psaní poznámek, vcetne Bamboo Paper, Notes Plus, GoodNotes, ZoomNotes a MyScript® Smart Note.

Pomocí aplikace Bamboo Paper mužete zmenit váš iPad na všestranný poznámkový blok. Bamboo Fineline 2 odemyká pokrocilý balícek Fineline v aplikaci Bamboo Paper. Použijte Wacom Cloud a uložte své poznámky a skici z aplikace Bamboo Paper, potom je upravte a zformujte na jakémkoliv zarízení, kde máte Bamboo Paper nainstalovaný.

Zdokonalte používání svého iPadu. Zachytte precizne své nápady na iPadu a prevedte je od nápadu do cloudu, do života.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Wacom Bamboo Fineline 2, gold
Diskuze k produktu: bamboo-fineline-2-gold není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.