vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Panasonic UP-VW0645P1 (6V; 45W; faston F2-6,3mm; životnost 6-9let)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
649 Kč s DPH

536 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství - Náhradní baterie
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: UP-RW0645P1
Výrobce: PANASONIC
Váha: 1,05
Záruka: 12 měsíců
Panasonic UP-VW0645P1 (6V; 45W; faston F2-6,3mm; životnos...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Technické parametry
Výška 100,0 mm
Délka 151,0 mm
Šířka 34,0 mm
Hmotnost (netto) 1,300 kg
Napětí 6 V
Kapacita v Ah 9,0 Ah
Životnost 6-9 let

Olověné akumulátory Panasonic jsou hermeticky uzavřené, lze je provozovat v libovolné poloze a nevyžadují žádnou údržbu. Díky vysoké kvalitě zpracování vynikají dlouhou životností, která je téměř dvojnásobná oproti levnějším náhradám a není je proto třeba tak často měnit.

Použití:
Akumulátory Panasonic jsou použitelné v široké škále aplikací, k nimž patří hlavně nepřerušitelné zdroje napájení UPS, zdravotnické přístroje a telekomunikace, ale i startéry motorů, zabezpečovací elektronické systémy a další aplikace, kde je kladen důraz na vysokou spolehlivost.

Akumulátory Panasonic jsou ideální náhrady do všech záložních zdrojů UPS jako jsou APC, IBM, DELL, Cyber Power, TRUST, Eaton, Powerware, GE a další. Jsou také vhodné jako náhrada RBC baterií.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Panasonic UP-VW0645P1 (6V; 45W; faston F2-6,3mm; životnost 6-9let)
Diskuze k produktu: baterie-panasonic-6v-45w-2v není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.