vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Bazar - HP BA06 Long Life Battery (Secondary Battery Slice - Folio 9470m) - rozbaleno

Kalkulačka splátek CETELEM
3335 Kč s DPH

2756 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: H4Q48AA//bazar
Záruka: 12 měsíců
Bazar - HP BA06 Long Life Battery (Secondary Battery Slic...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Baterie HP BA06 s prodlouženou životností se nasunuje na spodní stranu notebooku HP EliteBook Folio 9470m a můžete tak pracovat déle než při použití samotné primární baterie. Noste ji jako záložní baterii nebo se zbavte obtěžující potřeby častého hledání místa k nabíjení tím, že ji budete používat spolu se svou primární baterií k prodloužení životnosti baterie. Tenký, plochý design nebude dělat ostudu elegantnímu profilu notebooku a snadno se vejde do brašny s vaším přenosným počítačem. Chovejte se ekologicky a snižte celkové množství odpadu produkovaného bateriemi tím, že v průběhu životnosti použijete menší počet baterií.
Hmotnost 0,78 kg
Rozměry (šířka x hloubka x výška) 21,3 x 32 x 0,7 cm
Co je obsaženo v krabici Baterie; dokumentace
Záruka Jednoletá záruka s výměnou součástí. Další podpora je k dispozici (pouze v Severní Americe) nonstop po telefonu a v on-line diskuzních fórech.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Bazar - HP BA06 Long Life Battery (Secondary Battery Slice - Folio 9470m) - rozbaleno
Diskuze k produktu: bazar-hp-ba06-long-life-battery-secondary-battery-slice-folio-9470m-rozbaleno není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.