vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Apple Beats Pill+ Bluetooth Speaker - White

Kalkulačka splátek CETELEM
4979 Kč s DPH

4115 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Reproduktory bezdrátové
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: ML4P2ZM/B
Výrobce: APPLE
Váha: 1,18
Záruka: 12 měsíců
Apple Beats Pill+ Bluetooth Speaker - White
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Beats Pill+ je navržený tak, abyste ho mohli všude brát s sebou. Zaplní místnost bohatým, čistým zvukem, který je stejnou měrou hlasitý i čitelný. Elegantním rozhraním se Beats Pill+ intuitivně ovládá. A jeho zábavné funkce pro společný poslech umožňují užívat si poslech s přáteli.

Větší zvuk, než vypadá
Systém aktivní dvoucestné stereo výhybky vytváří optimalizované zvukové pole s bohatým dynamickým rozsahem a čistotou ve všech hudebních žánrech. Na dělení zvuku mezi tweetery a woofery se používá stejná akustická technika, jakou najdete v profesionálních nahrávacích studiích po celém světě.

Navržený podle vašich představ
Beats Pill+ se svým sofistikovaným designem vypadá stejně dobře, jako hraje. Jednoduché, intuitivní rozhraní dává smysl, takže se rychle dostanete ke své hudbě.

Spárujte a hrajte
Spárujte Beats Pill+ s iPhonem, MacBookem nebo jakýmkoli jiným zařízením s rozhraním Bluetooth, a pouštějte si oblíbenou muziku, videa nebo i hry s optimalizovaným zvukem a dokonalým pohodlím.

Hlasité hovory
Zlepšený hlasový výkon umožňuje s větší čistotou přes reproduktor vyřizovat hovory.

Energie na celý den
Beats Pill+ vydrží na baterii hrát 12 hodin. Dochází vám energie? Přibaleným Lightning kabelem a zdrojem napájení ho rychle nabijete za tři hodiny. Ukazatel nabití Fuel Gauge dává přehled o zbývající energii baterie.

Nabíjecí výstup
Nabíjejte svůj iPhone nebo hudební přehrávač rezervní energií baterie reproduktoru Beats Pill+.

Aplikace Beats Pill+
Stáhněte si z App Storu aplikaci Beats Pill+ a získejte přístup k funkcím, které vás spolu s vašimi přáteli dostanou doslova do středu vaší hudby. Zapojte do hry druhý reproduktor a rozehrajte další nápadité možnosti reprodukce. Získejte přístup k aktualizacím softwaru a produktové podpoře přímo z aplikace.

Obsah balení:- Reproduktor Beats Pill+- Měkké transportní pouzdro- 1,5m Lightning/USB-A nabíjecí kabel- 12,5W napájecí adaptér

Technické parametry
Výdrž přehrávání (h): 12 h
Typ konektoru/koncovka: lightning
Připojení
Bezdrátová připojení: Bluetooth
Drátová připojení: 3,5mm jack
Vzhled
Barva: Červená
Rozměry (v x š x h): 64 mm, 210 mm, 69,0 mm
Hmotnost (g): 726 g
Další informace
Handsfree: Ano
Obsah balení: nabíječka, USB kabel Lightning, pouzdro
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Apple Beats Pill+ Bluetooth Speaker - White
Diskuze k produktu: beats-pill-white není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.