vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Beats Pill+ White

Kalkulačka splátek CETELEM
7189 Kč s DPH

5941 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: ML4P2ZM/A
Výrobce: APPLE
Váha: 0,25
Záruka: 12 měsíců
Beats Pill+ White
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Beats Pill+ je navržený tak, abyste ho mohli všude brát s sebou. Zaplní místnost bohatým, čistým zvukem, který je stejnou měrou hlasitý i čitelný. Elegantním rozhraním se Beats Pill+ intuitivně ovládá. A jeho zábavné funkce pro společný poslech umožňují užívat si poslech s přáteli.

Větší zvuk, než vypadá
Systém aktivní dvoucestné stereo výhybky vytváří optimalizované zvukové pole s bohatým dynamickým rozsahem a čistotou ve všech hudebních žánrech. Na dělení zvuku mezi tweetery a woofery se používá stejná akustická technika, jakou najdete v profesionálních nahrávacích studiích po celém světě.

Navržený podle vašich představ
Beats Pill+ se svým sofistikovaným designem vypadá stejně dobře, jako hraje. Jednoduché, intuitivní rozhraní dává smysl, takže se rychle dostanete ke své hudbě.

Spárujte a hrajte
Spárujte Beats Pill+ s iPhonem, MacBookem nebo jakýmkoli jiným zařízením s rozhraním Bluetooth, a pouštějte si oblíbenou muziku, videa nebo i hry s optimalizovaným zvukem a dokonalým pohodlím.

Hlasité hovory
Zlepšený hlasový výkon umožňuje s větší čistotou přes reproduktor vyřizovat hovory.

Energie na celý den
Beats Pill+ vydrží na baterii hrát 12 hodin. Dochází vám energie? Přibaleným Lightning kabelem a zdrojem napájení ho rychle nabijete za tři hodiny. Ukazatel nabití Fuel Gauge dává přehled o zbývající energii baterie.

Nabíjecí výstup
Nabíjejte svůj iPhone nebo hudební přehrávač rezervní energií baterie reproduktoru Beats Pill+.

Aplikace Beats Pill+
Stáhněte si z App Storu aplikaci Beats Pill+* a získejte přístup k funkcím, které vás spolu s vašimi přáteli dostanou doslova do středu vaší hudby. Zapojte do hry druhý reproduktor a rozehrajte další nápadité možnosti reprodukce. Získejte přístup k aktualizacím softwaru a produktové podpoře přímo z aplikace.
-*K dispozici pouze pro iPhone 5s nebo novější, iPad Air (všechny modely), iPad mini 2 nebo novější a vybraná zařízení s Androidem.

Hlavní vlastnosti
*Čitelný, čistý zvuk v přenosném, kompaktním provedení
*Spárujte s Bluetooth zařízením a hrajte
*Dobíjecí baterie, která vydrží 12 hodin
*Hlasité hovory přes reproduktor
*Nabíjecí výstup pro dobíjení iPhonu a jiných zařízení
*Přibalený napájecí adaptér a Lightning kabel

Všimli jste si...?
Aplikace Beats Pill+* umožňuje novými způsoby sdílet playlisty, například zapojit do hry kamaráda, se kterým se chcete podělit o roli DJe.
-*K dispozici pouze pro iPhone 5s nebo novější, iPad Air (všechny modely), iPad mini 2 nebo novější a vybraná zařízení s Androidem.

Apple doporučuje pro:
poslech hudby nebo sledování filmů na iPhonu, iPadu nebo iPodu s bohatým, přesným zvukem.

Co je v krabici
*Reproduktor Beats Pill+
*Měkké transportní pouzdro
*1,5m Lightning/USB-A nabíjecí kabel
*12,5W napájecí adaptér
*Stručná příručka
*Záruční list

Technické specifikace
*Typ vstupu: 3,5 stereo konektor jack
*Ostatní funkce: Stereo Bluetooth
*Zdroj energie: Energie z baterií
*Baterie: Dobíjecí lithium-iontová
*Výška: 6,36 cm
*Šířka: 6,92 cm
*Délka: 21 cm
*Barva: bílá


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Beats Pill+ White
Diskuze k produktu: beats-pill-white není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.