vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Apple Beats by Dr. Dre Solo2 On-Ear Headphones Luxe Edition - Blue

Kalkulačka splátek CETELEM
4592 Kč s DPH

3795 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: ML9F2ZM/A
Výrobce: APPLE
Váha: 0,25
Záruka: 12 měsíců
Apple Beats by Dr. Dre Solo2 On-Ear Headphones Luxe Editi...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zvuk a design, který od sluchátek Beats Solo2 očekáváte, teď doplňuje vytříbený lesklý povrch s nablýskanými detaily. Sluchátka Beats Solo2 Luxe Edition brilantně září ve čtyřech nových barvách: červené, modré, stříbrné a černé.
Beats by Dr. Dre Solo2 coby zcela přepracovaný nejoblíbenější model sluchátek Beats nabízí zdokonalenou akustiku, širší rozsah a větší čistotu zvuku při přehrávání všech druhů hudby z iPhonu, iPadu nebo iPodu. Sluchátka navíc nabízejí větší pohodlí díky zdokonalenému, odlehčenému a odolnějšímu designu.

Ochutnejte nový zvuk
Sluchátka Solo2 mají dynamičtější a širší zvukový rozsah a svou čistotou zvuku vás lépe přiblíží záměru interpreta. Kvalita zvuku bude vyšší, ať si pouštíte jakýkoli druh hudby.

Maximální pohodlí
Konstrukce sluchátek je nyní od středu pružného hlavového oblouku ještě víc zakřivená, aby vám sluchátka ještě lépe seděla. Přirozený pocit ze sluchátek doplňuje ergonomické zkosení náušníků, zatímco možnost jejich otáčení poskytuje dokonalé pohodlí a podání zvuku. Špičkový materiál náušníků také pomáhá odvádět teplo a minimalizovat úniky zvuku.

Zaoblený design
Ladné křivky, žádné viditelné šrouby a možnost snadného složení – to jsou základní charakteristiky elegantního designu sluchátek Beats Solo2. Výsledkem promyšleného přístupu k návrhu a výběru materiálů jsou odolnější sluchátka, která ustojí dlouhodobé používání.

Své iOS zařízení nemusíte vytahovat z kapsy.
Ovladačem na barevně sladěném kabelu RemoteTalk můžete přeskakovat skladby, nastavovat hlasitost i přijímat hovory, aniž byste museli vytáhnout iPhone, iPad či iPod z kapsy. (Funkce se můžou lišit v závislosti na konkrétním zařízení.)

Hlavní vlastnosti
•Zdokonalená čistota zvuku
•Účelné lehké provedení pro větší pohodlí
•Odolná a kompaktní skládací konstrukce pro snadné přenášení
•Přijímání hovorů a ovládání přehrávání z iOS zařízení ovladačem na kabelu.

Všimli jste si...?
Díky kabelu RemoteTalk budete mít ovládání hovorů a přehrávání vždy na dosah.

Apple doporučuje pro:
poslech hudby z iPhonu, iPadu nebo iPodu právě tak, jak si to její tvůrce představoval.

Co je v krabici
•Sluchátka na uši Beats by Dr. Dre Solo2
•Kabel RemoteTalk
•Pouzdro na nošení

Technické specifikace
•Ostatní funkce: Mikrofon s ovládáním přehrávání na kabelu, Pracuje bez baterií
•Provedení: Na ucho
•Barva: modrá


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Apple Beats by Dr. Dre Solo2 On-Ear Headphones Luxe Edition - Blue
Diskuze k produktu: beats-solo2-onear-headphones-luxeblue není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.