vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Belkin 19" LCD Rack Console W/8P PRO3

Kalkulačka splátek CETELEM
30119 Kč s DPH

24892 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
KVM přepínače a kabely (přep kláv,myš..)
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: F1DC108Hea
Výrobce: BELKIN
Záruka: 23 měsíců
Belkin 19" LCD Rack Console W/8P PRO3
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Širokoúhlá devatenáctipalcová racková konzole Belkin nabízí inovativní provedení, které zjednodušuje práci v IT. Zpravidla obtížná instalace se stává bezproblémovou úlohou pro jedinou osobu – stačí zasunout konzoli a je hotovo. Devatenáctipalcové širokoúhlé rackové konzole Belkin jsou lehčí a štíhlejší než kdykoli předtím. Přinášejí jednodušší instalaci, okamžitý přístup a nižší spotřebu energie. Mimořádně tenký devatenáctipalcový širokoúhlý displej poskytuje pohodlnější zobrazení a úsporu cenného místa v racku. Devatenáctipalcové širokoúhlé rackové konzole Belkin představují dalšího pomocníka od společnosti Belkin, který usnadňuje plnění vašich IT povinností.


Díky devatenáctipalcové širokoúhlé rackové konzoli Belkin získají správci IT lepší přehled, mohou dělat více činností najednou, budou efektivnější a produktivnější. Displej LCD s vysokým rozlišením poskytuje širokoúhlé zobrazení, které je ideální pro provádění několika úloh současně, například:

* Zobrazení několika aplikací.
* Obsluha několika virtuálních serverů.
* Zobrazení několika dokumentů vedle sebe.
* Práce s aplikacemi, které vyžadují větší zobrazení.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Belkin 19" LCD Rack Console W/8P PRO3
Diskuze k produktu: belkin-19-widescreen-lcd-rack-console-w-8port-kvm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.