vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

BELKIN Bluetooth mobilní klávesnice pro iOS

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
935 Kč s DPH

773 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: F5L113ea
Výrobce: BELKIN
Záruka: 24 měsíců
BELKIN Bluetooth mobilní klávesnice pro iOS
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bezdrátová Bluetooth klávesnice a kryt pro iOS v jednom. Umožňují používat zařízení v přirozené poloze vhodné pro oči. Sada je lehká a jejím cílem je zpříjemnit a zjednodušit práci. Odolný kryt dokonale chrání vaše iOS zařízení při jakékoliv manipulaci. Klávesy umožňují rychlé psaní s minimálními překlepy, napodobují standardní velikost kláves u notebooků. Pružný mechanismus reaguje okamžitě pro zajištění intuitivního a pohodlného psaní.

Vlastnosti produktu:
* Kompatibilita: zařízení iOS
* Barva: černá


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k BELKIN Bluetooth mobilní klávesnice pro iOS
Diskuze k produktu: belkin-bluetooth-klavesnice-pro-ios-qwerty není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.