vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Belkin DC/AC cestovní napáječ 300W (12V/230V) NEW

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1035 Kč s DPH

855 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: F5C412eb300W
Výrobce: BELKIN
Váha: 0,45
Záruka: 24 měsíců
Belkin DC/AC cestovní napáječ 300W (12V/230V) NEW
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Cestovní napáječ DC/AC pro zařízení s příkonem až 300W - konvertor DV (12V) na AC (230V, 50hz) ze zdířky autozapalovače.

Autoadaptér má napájení z konektoru cigaretového zapalovače a výstup 220V. Pro napájení zařízení lze tedy použít jejich originální zdroje. Výstupní výkon 300W je dostatečný prakticky pro všechny notebooky a většinu další techniky, Pro běžné použití postačuje 140W verze.
Velkou výhodou je standardní kulatá zásuvka, která dává možnost použití například i síťových zdrojů pro notebooky DELL a další přístroje. Adaptér není určen pro spotřebiče vyžadující zemnící kolík.
Konvertor má vlastní vypínač a ochranu uživatelsky výměnnou pojistkou. Další jištění je tepelnou pojistkou, která automaticky vypíná napájení při teplotě nad 66st.C.
Provoz je indikován LED diodou se zobrazením stavu přetížení a nízkého stavu baterie.
Při poklesu vstupního napětí pod 10,4V se konvertor automaticky vypne a nedojde k vybití autobaterie.
Typickým použitím je napájení pro :
- notebooky
- přenosné tiskárny
- GSM telefony
- digitální fotoaparáty a kamery
- CD přehrávače...

Rozměry: 160x90x65 mm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Belkin DC/AC cestovní napáječ 300W (12V/230V) NEW
Diskuze k produktu: belkin-cestovni-napajec-dc-ac-300-w není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.