vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kabel Belkin OmniView SOHO VGA&PS/2

Kalkulačka splátek CETELEM
6271 Kč s DPH

5183 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: BELKIN
Záruka: 24 měsíců
Kabel Belkin OmniView SOHO VGA&PS/2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Belkin OmniView SOHO VGA&PS/2

Nový Belkin KVM OmniView SOHO přepínač nabízí aktualizovaný design a možnost sdílet jeden monitor, klávesnici a myš na dvou počítačích. Nyní navíc můžete k přepínači připojit jeden set reproduktorů a využít můžete také sdílený USB slot. Oproti předchozím KVM přepínačům od společnosti BELKIN naleznete v tomto výrobku také veškerou kabeláž.

SOHO KVM přepínač zvyšuje efektivitu a produktivitu ať už doma nebo v kanceláři pomocí redukce periférií a kabeláže. Zařízení je ideální hlavně pro uživatele, kteří pracují na notebooku a doma mají ještě stolní počítač nebo pro ty, kteří potřebují pracovat na např. starém a novém desktopu. Mezi oběma připojenými počítači velmi jednoduše přepínáte ovladačem na stole, s dvoubarevnou diodou indikující právě připojený PC. Přepínač nainstalujete pomocí připojených kabelů ve třech snadných krocích. Není potřeba žádný software.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kabel Belkin OmniView SOHO VGA&PS/2
Diskuze k produktu: belkin-omniview-soho-vgaps-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.