vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Belkin Power Pack 2000mAh, vč. microUSB kabelu, černý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
513 Kč s DPH

424 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
iPod
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: F8M980btBLK
Výrobce: BELKIN
Váha: 0,15
Záruka: 24 měsíců
Belkin Power Pack 2000mAh, vč. microUSB kabelu, černý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Power Pack 2000 umožňuje nabíjet tablet, e-čtečky a další zařízení prostřednictvím USB portu, i když nemáte přístup k elektrické zásuvce nebo počítači. Zařízení jednoduše nabijete před odchodem z domu a připojíte jej k přístroji pomocí nabíjecího USB kabelu, kdykoliv budete potřebovat.
Díky své kompaktní a lehké konstrukci jej snadno uložíte do každé kabelky nebo batohu.

Belkin Power Pack 2000 je kompatibilní s jakýmkoli zařízením, které se nabíjí pomocí USB kabelu, včetně většiny tabletů, smartphonů a dalších zařízení.


PORTABLE CHARGING BACKUP FOR MOBILE DEVICES

The Power Pack 2000 lets you keep your devices charged no matter where you are. This versatile charging device lets you charge tablets, e-readers, and other USB-enabled devices even when you don't have access to a power outlet or a computer. Simply charge the battery pack before leaving your house and connect it to your device using your charging USB cable whenever you need a charge.

The Power Pack 2000 ensures that you'll always have an extra charge within reach. With its compact and lightweight design, it easily slips into any handbag or backpack.

RETAINS CHARGE FOR DAYS

With the Power Pack 2000, you'll always have a reliable backup if you run out of charging options. The battery pack is rated for 2,000 mAh and remains charged for days after you last plugged it in. Use it to provide your phone with a quick boost for those times when you need to make a call or text.

BROAD COMPATIBILITY

The Belkin Power Pack 2000 is compatible with any device that charges via a USB cable, including most tablets, smartphones, and additional devices that charge with a USB cable.


At A Glance:
•Portable backup charging solution for your mobile device
•Provides hours of charge with 2,000 mAh
•Compatible with any USB-enabled device
•One USB port

Package Includes:
•Power Pack 2000
•6" Micro USB Cable

COMPATIBILITY

iPhone 4/4S


iPhone 5/5s


iPhone 5c


iPhone 6

.
iPhone 6 Plus


Galaxy S3


Galaxy S4


Galaxy S5

.
Galaxy Note II


Nexus Galaxy


Galaxy Note 8.0


Galaxy S6

.
Galaxy S6 edge


Galaxy Note 3


Galaxy Note 4


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Belkin Power Pack 2000mAh, vč. microUSB kabelu, černý
Diskuze k produktu: belkin-power-pack-2000-vc-microusb-kabelu-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.