vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

BELKIN Slim Folio Stand Magnet pro iPad 2, černé

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
640 Kč s DPH

529 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Pouzdra pro tablety a čtečky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: F8N649cwC00
Výrobce: BELKIN
Záruka: 10000 měsíců
BELKIN Slim Folio Stand Magnet pro iPad 2, černé
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nové ochranné pouzdro Folio pro iPad 2 od společnosti Belkin je vybaveno magnetem a aktivuje automatické probuzení nebo spánek zařízení iPad 2, když iPad vložíte do pouzdra nebo vytáhnete ven.

Pouzdro poskytuje skvělou ochranu pro iPad 2. Nabízí několik úhlů pro sledování a psaní, abyste mohli iPad 2 snadno používat, ať budete kdekoli. Díky magnetu se iPad 2 automaticky probudí, když pouzdro otevřete, takže bude neustále připraven, aniž byste museli stisknout jediné tlačítko. Magnetický snímač v zařízení iPad 2 také pozná, kdy je pouzdro zavřené, a aktivuje režim spánku, který zabraňuje nechtěnému ovládání a šetří baterii. Další magnety uvnitř pouzdra se připínají na magnety v rámu zařízení iPad 2 a zabraňují jeho pohybu při sledování nebo psaní. iPad bude v pouzdře vždy pevně zajištěn a dobře chráněn.


Hlavní vlastnosti:

* Tenké a kompaktní provedení zaručuje snadnou přenositelnost a bezproblémové umístění do větší brašny
* Několik sledovacích úhlů včetně polohy pro psaní
* Odolný a děrovaný polyuretanový materiál ochrání váš iPad


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k BELKIN Slim Folio Stand Magnet pro iPad 2, černé
Diskuze k produktu: belkin-slim-folio-stand-magnet-pro-ipad-2-cerne není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.