vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

BELKIN TPU pouzdro pro Samsung Galaxy S4, čiré

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
340 Kč s DPH

281 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: F8M551btC01
Výrobce: BELKIN
Záruka: 24 měsíců
BELKIN TPU pouzdro pro Samsung Galaxy S4, čiré
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
GRIP SERIES: Ochrana, které se nebudete chtít vzdát
Kryt Grip Sheer Matte Case je vyroben z částečně pružného plastu, který zajišťuje jeho odolnost vůči nárazům a je tak perfektně padnoucí ochranou pro váš Samsung Galaxy S4. Je to tzv. Grip, protože dělá uchopení telefonu Samsung Galaxy S4 tak snadným a příjemným, bez ohledu na to, jestli mluvíte, píšete SMS, pracujete nebo hrajete hry.

Kryt Grip Sheer Matte je navržen pro ochranu bočních tlačítek telefonu Samsung Galaxy S4 a zároveň zachovává veškerou funkčnost portů, reproduktorů a fotoaparátu. Rychle a snadno upravíte hlasitost, připojíte sluchátka, pořídíte fotku nebo připojíte dobíjecí kabel a zároveň zachováváte vaše zařízení plně chráněno.

Ultra měkká textura
Matné provedení dává tomuto krytu sametově hladkou texturu, která je příjemná na dotek. Kryt navíc přidá vašemu Samsung Galaxy S4 jen jemný barevný nádech.

Ochranný rámeček chrání obrazovku zařízení
Když nasadíte Grip Sheer Matte na Samsung Galaxy S4 tak zjistíte, že kryt kolem vašeho telefonu jen nepatrně přesahuje. Navrhli jsme jej tímto způsobem, kvůli tomu, že když položíte svůj telefon čelem dolů (obrazovkou) na rovný povrch, je méně pravděpodobné, že se poškrábe.

Čirá varianta.

*Flexibilní snadno uchopitelný materiál
*Tónovaný ultra měkký povrch
*Kompletní ochrana tlačítek
*Ochranný rám chrání displej před poškrábáním
*Umožňuje plný přístup ke všem ovládacím prvkům, portů a kamery


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k BELKIN TPU pouzdro pro Samsung Galaxy S4, čiré
Diskuze k produktu: belkin-tpu-pouzdro-pro-samsung-galaxy-s4-cire není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.