vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

BELKIN TuneCast Auto Universal,ClearScan,FM trans.

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
936 Kč s DPH

774 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: F8Z439ea
Výrobce: BELKIN
Váha: 0,2
Záruka: 24 měsíců
BELKIN TuneCast Auto Universal,ClearScan,FM trans.
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vysílač TuneCast Auto Universal s technologií ClearScan umožňuje poslouchat hudbu ve vysoké kvalitě z libovolného přehrávače MP3 prostřednictvím stereofonního systému v automobilu. Technologie ClearScan po jediném stisknutí tlačítka automaticky vyhledá nejčistší frekvenci FM pro přehrávání hudby, abyste se mohli nepřetržitě věnovat vozovce.

Vysílač TuneCast Auto Universal se k přehrávači MP3 připojuje 3,5mm jack konektorem a obsahuje také port USB, který při přehrávání hudby umožňuje nabíjet další zařízení, například mobilní telefon. TuneCast Auto Universal je navržen s důrazem na jednoduché používání ve vozidle a jeho vysoce kontrastní podsvícený displej zajišťuje dobrou viditelnost. Nabízí dvě programovatelná tlačítka pro předvolby na jedno stisknutí a také pokročilá nastavení, která optimalizují zvuk a posilují hlasitost.


Hlavní vlastnosti:

* Kompatibilní se všemi přehrávači MP3
* 1 port USB pro nabíjení dalších zařízení
* Technologie ClearScan - po jediném stisknutí tlačítka prohledá frekvence FM a zjistí, která je nejlepší
* 3,5mm stereofonní konektor jack
* Pokročilá nastavení pro bezprostřední úpravu hlasitosti a výstupního zesílení
* Dvě programovatelná tlačítka pro předvolby na jedno stisknutí
* Vysoce kontrastní podsvícený displej


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k BELKIN TuneCast Auto Universal,ClearScan,FM trans.
Diskuze k produktu: belkin-tunecast-auto-universalclearscanfm-trans není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.