vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Belkin USB 230V nabíječka MIXIT Metallic 1x2.4A TRAVEL KIT, bílá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
956 Kč s DPH

790 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: F8M967btWHT
Výrobce: BELKIN
Váha: 0,29
Záruka: 24 měsíců
Belkin USB 230V nabíječka MIXIT Metallic 1x2.4A TRAVEL KI...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Energie ve světě pod Vaší kontrolou

Díky Belkin USB 230V nabíječce MIXIT Metallic 1x2.4A TRAVEL KIT budete mít možnost připojit se bezpečně k elektrické síti kdekoliv ve světě. Tato cestovní souprava obsahuje jednu nabíječku a 6 vyměnitelných koncovek. 2.4a výstup navíc dává nejrychlejší nabíjení pro všechny vaše zařízení, bez ohledu na zemi ve které jste. Ideální pro multi-cílové cestování, všude tam, kam Vás Vaše cesty zavedou.
6 koncovek umožňuje připojení ve Velké Británii a Malajsii, v Severní Americe, Austrálii, Číně, Indii, kontinentální Evropě a na Středním východě.

Vyrobeno pro:
o Smartphony
o Tablety

Balení obsahuje:
o 1 nabíječka
o 6 koncovek: USA, UK, EU, AU, KR, CHINA
o * neobsahuje kabel


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Belkin USB 230V nabíječka MIXIT Metallic 1x2.4A TRAVEL KIT, bílá
Diskuze k produktu: belkin-usb-230v-nabijecka-mixit-metallic-1x24a-travel-kit-bila není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.