vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Belkin WeMo® Insight Switch

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1915 Kč s DPH

1583 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: F7C029ca
Výrobce: BELKIN
Váha: 0,37
Záruka: 24 měsíců
Belkin WeMo® Insight Switch
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Společnost Belkin představuje dálkově ovládanou zásuvku Belkin WeMo Insight Switch. Ovládejte elektroniku Vašeho domu, ať jste kdekoliv, přes aplikaci ve Vašem smartphonu. WeMo je plně modulární systém. Umožňuje ovládat přesně takovou část domácnosti, jakou si nastavíte.

Přepínač Belkin WeMo Insight Switch Vám umožňuje prostřednictvím wi-fi zapínat nebo vypínat elektroniku ve Vaší domácnosti odkudkoliv. Belkin WeMo Insight Switch zároveň kontroluje Vaše zařízení a může Vám odesílat upozornění o změně stavu zařízení, spotřebě energie přímo do smartphonu nebo tabletu. Je perfektní pro spárování s topnými jednotkami, saunou, pračkou, kávovarem, ventilátory nebo osvětlením.

Vytvořte si plány a rozvrhy a dostávejte upozornění!

Stáhněte si do smartphonu nebo tabletu zdarma WeMo aplikaci a můžete vytvářet vlastní plány a rozvrhy. Přesně takové, jaké budou vyhovovat Vašim potřebám. Můžete si nechat poslat upozornění, když Vaše pračka dopere nebo pokud Vaše dítě překročí dohodnutý čas pro sledování televize a vypnout ji.

Mějte přehled o spotřebě Vaší energie!

WeMo Insight Switch Vám pomůže udržet účty za elektrickou enegrii nízké. Díky němu můžete sledovat spotřebu elektrické energie zařízení a zjistit, které zařízení spotřebovává nejvíce energie. WeMo vás může upozornit, pokud necháte spotřebič zapnutý, můžete jej nechat běžet nebo odkudkoliv vypnout.
Snadné použití, snadná instalace!

Chcete-li nainstalovat WeMo Insight Switch, stačí připojit přepínač do zásuvky ve Vaší domácnosti, a pak připojte elektronické zařízení nebo spotřebič do spínače. Stáhněte si zdarma WeMo aplikaci buď z Play Store Google nebo Apple App Store do smartphonu nebo tabletu. WeMo Insight Switch se přes wifi propojí s Vašim zařízením prostřednictvím 3G nebo 4G sítě.

WeMo Insight Switch je kompatibilní se zařízeními značky Apple (iOS 6 a vyšší) a zařízeními používajícím Android (4.0 a vyšší) a zařízeními používajícími Wi-Fi router.

WeMo je rodina jednoduchých, důmyslných produktů, které dělají život jednodušší.

VNITŘNÍ POUŽITÍ
o Navrženo pro použití uvnitř, v suchém prostředí.

POŽADAVKY NA SYSTÉM
o Wi-Fi® router
o Android 4.0 a vyšší
o iOS 6 a vyšší
o Max 240V ~ / 13A / 50Hz / 3120W
o Počet zásuvek: 1
o Wi-Fi: 2.4GHz 802.11n


Vlastnosti:
Řízení skrz chytrý mobilní telefon či tablet
Aplikace pro iOS/Android
Intuitivní, snadné nastavení a používání
Pracuje s celou rodinou produktů Belkin WeMo
WeMo pracuje s vaší stávající domácí Wi-Fi sítí
Aplikace sledujte Vaše využití elektřiny / náklady
Provoz elektronicky lze pomocí aplikace plánovat
Pracuje prostřednictvím webové aplikace IFTTT


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Belkin WeMo® Insight Switch
Diskuze k produktu: belkin-wemo-insight-switch není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.