vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Belkin WeMo Switch - domácí vypínač

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1396 Kč s DPH

1154 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Nezařazeno
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: F7C027ea
Výrobce: BELKIN
Váha: 0,47
Záruka: 24 měsíců
Belkin WeMo Switch - domácí vypínač
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Společnost Belkin uvádí řadu jednoduchých modulárních produktů WeMo pro automatizaci domácností, které umožňují ovládat domácí elektroniku z libovolného místa, a to prostřednictvím mobilní aplikace ve smartphonu nebo tabletu.
Řada se skládá ze dvou počátečních produktů - domácího vypínače WeMo a snímače pohybu WeMo.
WeMo je přizpůsobitelné řešení pro automatizaci domácností, které uživatelům nabízí snadné ovládání domácích zařízení a přináší zaneprázdněným rodinám a jednotlivcům pohodlí.

WeMo funguje se stávajícím elektrickým systémem v domácnosti.
Vyžaduje pouze síť Wi-Fi® a bezplatnou aplikaci do mobilního telefonu, kterou upravujete nastavení a ovládáte svá zařízení.
Domácí vypínač WeMo stačí zapojit do libovolné elektrické zásuvky a potom k němu připojit zařízení, třeba lampu.
Prostřednictvím bezplatné aplikace pro smartphony lze zařízení dálkově zapnout či vypnout, nebo můžete naplánovat čas vypnutí a zapnutí.
Druhým produktem je snímač pohybu WeMo. Pokud jej použijete s domácím vypínačem WeMo, vaše zařízení bude reagovat na pohyb.
Zařízení WeMo společně vytvářejí domácí prostředí, ve kterém se zapne světlo, když někdo vstoupí do pokoje, nebo mohou světlo vypnout, když není nikdo přítomen.

Domácí vypínač WeMo:
- Zásuvka se stává programovatelným vypínačem pro libovolné domácí zařízení, od ventilátorů po světla.
- Zapněte nebo vypněte zařízení mobilním telefonem z libovolného místa.
- Můžete vytvořit plán vypnutí a zapnutí, a také pravidla založená na dalších snímačích připojených k bezdrátové síti Wi-Fi.
- Pracuje společně se snímačem pohybu WeMo nebo jako samostatný produkt.
- Vyžaduje bezplatnou aplikaci WeMo, která je dostupná v obchodě App StorePřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Belkin WeMo Switch - domácí vypínač
Diskuze k produktu: belkin-wemo-switch-domaci-vypinac není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.