vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

BenQ LCD RL2455HM 24"/TN LED/1920x1080/250 cd/m2/12M:1/1ms/DVI-D/HDMI/repro/black/Flicker-free

Kalkulačka splátek CETELEM
4534 Kč s DPH

3747 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 9H.LA9LB.DBE
Výrobce: BENQ
Váha: 4,1
Záruka: 36 měsíců
BenQ LCD RL2455HM 24"/TN LED/1920x1080/250 cd/m2/12M:1/1m...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Spolupráce s nejlepšími světovými hráči StarCraft II z týmu StarTale
Tato spolupráce úspěšně svedla dohromady přední hráče StarTale, aby mohly být využity jejich bohaté znalosti a vhled při návrhu nejlepšího herního monitoru vhodného pro strategické hry v reálném čase. Profesionální hráči, jako například Rainbow, July, Ace, Bomber, Squirtle a Virus, poskytli společnosti BenQ zasvěcený pohled na detaily, které jsou nezbytné pro úspěch ve hře. Mezi nedávné úspěchy individuálních hráčů StarTale patří vítězství ve hrách Clash of the Houses, IEM World Championship, Intel Extreme Masters Season 5 a GSTL league.

Funkce Black eQualizer pro naprostou viditelnost
Black eQualizer je nová funkce vyvinutá společným úsilím BenQ a profesionálních hráčů s cílem poskytnout hráčům neobvykle rozsáhlé možnosti ovládání a viditelnosti. Prostřednictvím technologie zpracování barev jsou tmavé scény zesvětleny, aniž by došlo k přeexponování úrovní bílé, pro zachování vysoké kvality obrazových detailů. Funkce Black eQualizer umožňuje hráčům snadno spatřit své nepřátele v rozhodující bitvě, díky čemuž mohou rychle zareagovat v jakékoli situaci. Nedovolte, abyste kvůli špatné viditelnosti a úsudku ztratili hru.

Díky nové exkluzivní funkci RTS Mode budete hrát jako profesionál
Během vývoje produktu a testovacích fází se produktový tým BenQ a hráči StarTale několikrát sešli, aby jemně doladili kvalitu zobrazení monitorů řady RL z hlediska lepší dostupnosti a pohodlí. Výsledkem tohoto úsilí je přednastavený režim RTS, který upravuje nastavení monitoru pro optimální hraní RTS her. Toto jedinečné kreativní nastavení umožňuje lépe vidět vaše nepřátele v množství rušivých a tmavých oblastí. Díky optimalizovaným expozicím barvy a kontrastu zobrazíte to, co vidí profesionální hráči, a získáte potřebnou konkurenční výhodu. Exkluzivní přednastavený režim RTS bude vaše nejúčinnější tajná zbraň.

Přizpůsobte své individuální divácké preference
Funkce Display Mode a Smart Scaling umožňují změnit obraz monitoru podle vašich představ a simulovat jakýkoli herní zážitek. Pomocí funkce Display Mode se okamžitě přepnete mezi různými velikostmi obrazovky, od 17" (4:3), 19" (4:3), 19"W (16:10), 21,5"W (16:9), 22"W (16:10), 23"W (16:9) až po 24"W (16:9). Nebo využijte výhod funkce Smart Scaling a vychutnejte si flexibilitu neomezené změny velikosti obsahu obrazovky podle vašich preferencí. Tyto dvě funkce můžete samozřejmě používat společně pro získání nejlepšího možného zobrazení pro jakoukoli aplikaci nebo hru.

Rychlá doba odezvy 1 ms GTG
Rychlá doba odezvy 1 ms GTG znamená rychlost bez rozmazávání pro kvalitnější herní zážitky. Akce s rychlým pohybem a dramatické přechody jsou vykreslovány plynule bez rozmazávání či artefaktů. Ovládejte vývoj vaší hry a nenechávejte jej v rukou pomalého displeje.

Oficiální herní monitory soutěže Intel Extreme Masters
Monitory BenQ řady XL a RL se mohou pochlubit tím, že se staly oficiálními herními monitory v soutěži Intel Extreme Masters season 2012/2013


PARAMETRY:
Barva produktu Černá

Displej
Úhlopříčka obrazovky 24”W
Poměr stran 16:9
Rozlišení (max.) 1920x1080
Rozteč pixelů (mm) 0.276
Jas ( typ.) 250 cd/m2
Přirozený kontrast (typ.) 1000:1
DCR (Dynamický kontrastní poměr) (typ.) 12M:1
Typ panelu TN
Zorný úhel (L/P; H/D) (CR >= 10) 170/160
Doba odezvy (Tr+Tf) typ. 1ms
Počet zobrazitelných barev 16.7million
Barevný gamut 72%
Audio/Video vstupy/výstupy
Vstupní konektor D-sub/ DVI-DL(Dual Link)/ HDMI x 2/ Headphone Jack/ Line in

Napájení
Zdroj energie (90~264 V AC (stříd.)) Built-in
Příkon (režim Zapnuto) 27 W (Based on Energy Star 5.1 test criteria)
(Režim úspory energie) <0.5 WPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k BenQ LCD RL2455HM 24"/TN LED/1920x1080/250 cd/m2/12M:1/1ms/DVI-D/HDMI/repro/black/Flicker-free
Diskuze k produktu: benq-monitor-led-rl2455hm-24-fullhd-speakers-dvi-2xhdmi-flicker-free není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.