vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

BenQ LCD PG2401PT Black 24"W/IPS/WUXGA/20M:1/5ms/DVI/DP/HDMI/pivot/Flicker-free

Kalkulačka splátek CETELEM
29644 Kč s DPH

24499 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 9H.LA5LB.QBE
Výrobce: BENQ
Záruka: 36 měsíců
BenQ LCD PG2401PT Black 24"W/IPS/WUXGA/20M:1/5ms/DVI/DP/H...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Monitor s certifikací zaručující zobrazení v tiskové kvalitě – řada BenQ ProGraphi

Snazší kontrola tiskového náhledu přináší efektivnější tisk předlohy zobrazené na monitoru
Kontrola barev nemusí být vždy noční můrou. Společnost BenQ testuje své monitory v rámci standardních vzorníků tiskařských barev a provádí porovnání se skutečnými výsledky v tiskárnách, aby zjistila, které aspekty z hlediska barev představují největší výzvu – včetně tónů s nízkými hodnotami Delta E. Monitory BenQ řady PG s výjimečnou přesností reprodukce barev a hodnotou Delta E nižší než dva vyčnívají mezi profesionálními monitory.

Certifikace zaručující zobrazení v tiskové kvalitě
Monitory BenQ řady PG s certifikací barev podle mezinárodních standardů ISO, jako např. GRACoL Grade #1 od IDEAlliance (G7), přináší kvalitní design a efektivní kontrolu tiskové předlohy a snižují celkové náklady na vlastnictví (TCO). Obraz na monitoru nikdy nebyl tak věrný vytištěnému výstupu. Konečně je zde monitor, který umožňuje dokonalé zobrazení tiskového náhledu.

Vynikající pokrytí Adobe RGB a CMYK
Monitory BenQ řady PG s panelem IPS pokrývají 100 % barevného prostoru CMYK a 99 % barevného prostoru Adobe RGB a zajišťují přesnou reprodukci barev s maximální věrností.

Širší barevná škála na 10bitovém panelu
Vychutnejte si nejhladší stínování a barevné přechody s přirozenou gradací na 10bitovém panelu. 10bitový panel nabízí více než jednu miliardu barev – 64krát více barev než u 8bitového panelu – a umožňuje velmi jemné barevné přechody. Řada PG rovněž nabízí 14bitové zpracování, které vytváří ostřejší obraz a přináší dokonalejší odlišení úrovní šedé, takže vidíte věrné a přirozené odstíny předtím, než budou vytištěny.

Hardwarová kalibrace
Při použití kalibračního zařízení X-Rite (i1 pro, i1 pro 2 nebo i1 Display Pro) můžete provést funkci hardwarové kalibrace a nastavit tabulku 3D LUT přímo v monitoru, čímž získáte plynulejší a konzistentnější barevné odstíny. Zachovejte obraz věrný originálu, aniž by byl ovlivněn grafickými nastaveními. Následně jsou tato zkalibrovaná nastavení uložena přímo do monitoru na dva přednastavené režimy.

Stínící clona
Okolní světlo a odlesky mohou často ovlivnit vnímání reprodukce barev uživatelem. Proto řada PG obsahuje odnímatelnou stínící clonu vyrobenou speciálně pro snížení odlesků a použití v oblastech, kde nastavení úrovně okolního osvětlení není možné.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k BenQ LCD PG2401PT Black 24"W/IPS/WUXGA/20M:1/5ms/DVI/DP/HDMI/pivot/Flicker-free
Diskuze k produktu: benq-mt-lcd-ips-led-ff-24-pg2401pt-dsub-dvi-1920x12005ms350nits10001height-adjust-pivotrepro-dvi-hdmi-kabel není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.