vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

BenQ Wireless Full-HD kit (WHDI)

Kalkulačka splátek CETELEM
10225 Kč s DPH

8450 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 5J.J9H28.E01
Výrobce: BENQ
Záruka: 24 měsíců
BenQ Wireless Full-HD kit (WHDI)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Wireless Full HD Kit slouží k bezdrátovému přenosu nekomprimovaného Full HD audio/video signálu ze zdrojového zařízení na BenQ Full HD projektor.

Souprava obsahuje vysílač se dvěma HDMI vstupy a jedním HDMI výstupem (např. na TV obrazovku) a samostatný přijímač napájený přes USB a přenášející přijatý obraz přes HDMI rozhraní do projektoru. Díky čtyřem integrovaným anténám poskytujícím celkový výkon 20 dBm činí dosah až 30 m, a to i přes pevné překážky, typu zdí apod. Wireless Full HD Kit dále využívá dynamický výběr frekvence přenosu přinášející odezvu menší než 1 ms. To umožňuje kromě promítání filmů i bezproblémové hraní počítačových her.

Wireless Full HD Kit je kompatibilní se všemi BenQ Full HD projektory, včetně profesionální S série a modelů MH/TH.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k BenQ Wireless Full-HD kit (WHDI)
Diskuze k produktu: benq-wireless-fullhd-kit-whdi není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.